extraloob hakkında ne düşünüyorsun?

• Saygıyı hak eden ve çok sevdiğim insan ve sitemizin kurucusu^^

Votes: 160 71,4%
  • Eh işte pek sevmem.

Votes: 25 11,2%
  • Hiç sevmem.

Votes: 13 5,8%
  • Söz bile söylemeyecek kadar nefretle doluyum.

Votes: 26 11,6%

• Total voters
    224
Takımı
Galatasaray
@Hypnos
Nasıl bu kadar çalışkan ve hızlı,nelerden hoşlanır?
insan sevdiği işte çalışkan gerisi yalan zorla çalışkanlık olmuyor, biraz baba tarafından
çalışkan olmaya zorlandım sonrasında kendi bildiğimi yaptım peder derdi ilkokuldayken istersen ben
okulu ayarlayayım okula gitme ama teşekkür almazsan dolarım boynuna derdi böyle çalışkan olduk

Teşekkürler okan abi cevap için. :beer:

SRO nun ilk zamanlarında Babel'e birlikte başlayıp SRO serüvenimize merhaba demiştik. Bunun ötesinde doğduğumdan beri her an kendimi yanında bulduğum kuzenim, benim yetişmemde çok büyük katkısı olan kişidir :) Her ne kadar bazen laf anlamamakta ısrar etse kendi bildiğini okumaya çalışsada çevremde en değer verdiğim kişilerdendir ve tabi ayrıca exl'in kurucusu ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@ Titus Pullo,

ulen sitenin tepesine yazdık msn kullanmayız diye tospa seni yazmışsın
evet inkar ediyorum biz msn kullanırız hemde sabahlara kadar bu sabahlara kadar uzanan gecelerde
yanımda olan kişilerden biriside yeni taktığım lakabıyla TİTO'dur sağ kolumdur hepinizin yeri ayrı onun ayrıdır
kimseden onu üste ve alta koymuyorum ama vakit geçirme babında onunla daha fazla aşk yaşıyoruz arada kapışıyoruz
arada gülüyoruz arada sargoş oluyoruz karşılıklı takılıyoruz aynı ilde yaşasaydık emin ol hacım evimden çıkmazdın
çıkmazdık kurardık lan olayı bitirirdik :D

çok teşekkürler kardeşim harika yazmışsın bütün manager'ler gözümde herkesten biraz daha fazladır neden derseniz
onlarla daha çok iletişimde olmamdan dolayıdır bakın evli insanlara eşi ile ya okulda tanışmıştır ya iş yerinde
bende managerlerimle iş yerimde tanıştım evleneceğiz grup toplu sünnet gibi nikah kıydıracağız :D

güzel latife oldu majesticte çay içtim sende bro alkol ehehehe var birşey kuzum sende alkol çektiriyorsun bana
sigara dumanı gibisin ^^ uuuuuuuu fena cool yazmışım.

ilk mesajlarda tutuktum heyecan yaptım kardeşim topice geldi saldım çayıra misali yazıyorum walla gerginlik gitti bee
varmı sorusu olan sabaha kadar yanıtlarım daha da yanıtlamam.

ha hazır konu gelmişken yazayım kardeşim burada HİYERARŞİ vardır bunu bilen takılsın peşimize bilmeyen takılmasın
hayatta buna inanırım bir hiyerarşik yapı yoksa o yapı yıkılmaya mahkumdur...

off çok yazdım sorulara geçeyim :P

ne demiş bu tospa bakayım :D :D
Soru-1 ; Kendine bir ofice açmayı düşünüyor musun? ( Bizede yer var mı bu mekanda :P )
Soru-2 ; Forum acaba hep Silkroad üzerine mi olucak yoksa forumun içeriğini biraz daha globalleştirmeyi düşünür müsün? Düşünmüyorsan başka bir proje olabilir mi bu konu hakkında?
Soru-3 ; Benim hakkımda ki yorumunu çok merak ediyorum biraz kişiselleştirdim olayı ama... ^^
Soru-4 ; Üstte yazdığım iki milyon cümleye iki yorum yapıcak mısın o kadar uğraştım xD

1) office açılacak parayı hafif bulunca bütün managerler yanıma çağırılacak maaş dolgun olacak.
2) genel foruma geçeceğiz.
3) tito, şöyle söyleyebilirim benim light versiyonumdur kendisi fazla cool değil fazla sert değil fazla yumuşak değil
alkol 3 birada bayılır erken yatar bla blaaaa işte lakin şu var ki bu güne kadar her managerde olduğu gibi
bana katlanabilmiş nadide güzellikte kişiliktir şuna derece inanıyorum ki burada biriniz benim gözümde manager
olduysanız emin olun aileniz sizi gerektiği gibi yetiştirmiş bundan sonra top sizde o yüzden öpüyorum canımcım
annenin ve babanın ellerinden, ayrıca burada hepimizin ailesi bizleri güzel yetiştirmiştir ona sözüm yok
ama benim nazarımda olay budur.

tito evet gecelerimin adamı her anımda var olan kişilik öpüyorum gözlerinden kardeşim mucX :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
screamadle demiş ki:
SRO nun ilk zamanlarında Babel'e birlikte başlayıp SRO serüvenimize merhaba demiştik. Bunun ötesinde doğduğumdan beri her an kendimi yanında bulduğum kuzenim, benim yetişmemde çok büyük katkısı olan kişidir :) Her ne kadar bazen laf anlamamakta ısrar etse kendi bildiğini okumaya çalışsada çevremde en değer verdiğim kişilerdendir ve tabi ayrıca exl'in kurucusu ^^
kuzenim benim bir insan bu kadar mı çok sevilir doğduğu günden beri deli gibi seviyorum keratayı beni geçmeye yön tuttu ama geçemez bi çekil halen sözün var unutmadım anladınn sen anladınnnnnnnn :twisted: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Majestic demiş ki:
Benim hakkında ne düşünüyorsun extra Allah sana bin mislini versin. :mrgreen: İyi düşünüyor ondan dedim bin mislini versin diye ehhehe. :D Bak şimdi destan yazdırayım extraya gene.Parmakalrın ağrıyacak bu gece... :lol:
Evet hakkımdaki görüşlerini merak ediyorum. :D :D
hacım belirtmeyi unuttum muhteşem bir avatarın var kar ve gece ve boyle ev hep hayalimdir özlem duymuşumdur fakiriz alamadık böyle bir ev yapamadık böyle bir ambiyans ama cidden çok cici süppoo olmuşsun.

yoruma gelince sen bittin hacım bak o kadar söylüyorum bana bu kadar yazı yazdırdın ya birgün intikamım acı olacak göreceksin :D :D :D

sitemin manager'i gelince sayfalar dolusu yazmak zorunda hissediyorum kendimi çünki onlara büyük fazla abartı saygım var neden derseniz en basiti adamlar karşılıksız benim kaprisimi çekiyorlar yaparmısın dediğimi yapıyorlar ve sormuyorlar hiç neden diye nasıl yerlere eğilmem ki bu kişileri görünce ayrı bir sorumluluğum var hepsine hepinize öyle ama sizler alıp gidiyorsunuz bu adamlar hep benimle canımsın majestic'im sana delikanlı gibi birşey söyleyeyim mi hacım sen cidden kalbi çok temiz çok cici bir kişisin wallahi bu satırları yazarken gözlerim doldu çok seviyorum lennn seni tospa seni dur ben ikinci birayı açayım duygusala bağladım hiç sevmem duygusalı :D

bu arada majestic kim mi şu kadar diyeyim en sıkışık olduğum zamanda cepten aradığım yardımına ihtiyacım var dediğimde ne istediysem sorgu sualsiz yapmış kişilik daha ne denir ki böyle birisine tek bir smilies tanımlar onu :buddha:

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Siteyi abim sürekli burada olduğundan merak edip gezmiştim.Zamanla vazgeçilmez oldu.Benim için net hayatı extraloob'dan önce ve extraloob'dan sonradır :) Biz gerçekten burada büyüyoruz diyebilirim ne öğrendiysek burada öğrendik.Yaklaşık 1 yıl kaçak olarak sitede gezdikten sonra aktif EXL hayatına adımımı attım xD Okan abi tarafından keşfedilip Dmod. oldum.Sitenin ilk bayan Moderatörü ve Global Mod'u oldum.O bana güvendi, ben güvenini boşa çıkarmamaya çalışıp elimden geleni yaptım, yapıyorum... Deneme Moderatör olmak bile aklımdan geçmezken Global Moderatörlüğe layık görülmek harika bir duygu.

Kapasitesi sonsuz Ailemizin, Oyun parkımızın kurucusu :santa: 2 yıldır bizim kahrımızı çekiyorsun hakkın ödenmez be abi :) Büyük sabırla eleştirilere, haksızlıklara, iftiralara göğüs geren bir Admin.Kim ne derse desin kendinden emin yoluna devam edip siteyi bugünlere taşıdı.Her geçen gün büyüyüp gelişiyoruz.Kimileri örnek alıyor, kimileri taklit ediyor, taklit ederek ilerlemeye çalışıp yerinde sayıyor.Taklitler aslını yaşatır :wink1:
Aile olmayı gerçekten başardıysak Okan abi sayesindedir.

I Love EXL :kalp:
Sorular;
1)Siteyi Google'a sattıktan sonra bizi bırakacakmısın? :cry: (Tüm net aleminde kampanya başlatırım haberin olsun :P )
2)Ben de heveslendim :P :lol: benim hakımda ne düşünüyorsun? Bana da yaz bana da :santa: :mrgreen:

Yaklaşık Olarak Siteye tahminen 2 Senedir Giriyorum Tabi İlk Girdiğim Zamanlar Sırf Tbot un Cracklisi İçin girip Çıkardım Daha Sonrasında Bir Deneme Mod. Hayali Sarmıştı Fakat olamıyordum Bir Türlü Fakat Extraloob u Tanıdıkça Foruma Bağlılığım Arttı Fakat Yine Deneme Mod. Olamıyordum Ama alıştım Artık Rengim Daha Güzel 1 Sorum Olucak

Benim Hakkında Düşünce ve Düşüncelerinizi Duymak İsterim tanıdığınız Kadarıyla...

Ps:Avatarın Ve İmzan Tutkall Gibi Yapıştı Siteye

pek fazla tanımadığım iyi biri gibi gözüken saygıyı hak eden birisi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@ SnowFlake,

canımsın benim siteyi kurduk tren rayına oturduktan sonra yolculara bir baktım eksik var hiç bayan yok benim olduğum mekanda
bayan yoksa bende olmam ilkesine sahibimdir bu bağlamda hep topicler açtım bize bayan lazım
kalitemiz arttıracak düzgün ve daha kibar olmamızı sağlayacak bir etken lazım dedim ve başladım aramaya
sonunda snow ile tanıştık o günlerden bu günlere geldi kendisi kendisini iç faydalı görmedi canım yaa
ne kadar saçmaladı o zamanlar kızım senin varlığın yeter dedim o olmaz dedi lakin şimdi bakıyorumda özel odalarda
onun yorumları olmadan iş yapamaz hale geldik birtanemsin öpüyorum gözlerinden canımcım mucX.

1)google satın alsın hep beraber önce tatile gidip paraların bir kısmını yiyeceğiz :P
2)senin hakkında düşündüklerim ilk satırlarda yazılı sen olmazsan EXL ailesi artık olmaz konumuna geldi
hele ki son günlerde ki gözlemlerin beni resmen ters köşeye yatırıyor hani büyük holdingler bir CEO'ya danışırlarya
bizde öyle olduk sana danışmadan bazı şeyleri yapmayız yapamıyoruz.

iyi ki varsın şekercimmm mucX :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@ Contes,

pek fazla tanımasamda imzanı tanıyorum ama görünce haa tamam bu o diyorum ^^
herkes gibi aynı saygıyı ve sevgiyi gösterdiğim ailemizin biricik üyesisin :muck: :beer:

extraloob demiş ki:
@ Contes,

herkes gibi aynı saygıyı ve sevgiyi gösterdiğim ailemizin biricik üyesisin :muck: :beer:
Yorumların İçin Teşekkürler Okan Abi Fakat Senin Avatar ve İmzanı Kastettim Siteye İlk Girdiğimden beri Aynı Avatar Ve Aynı İmza :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Majestic demiş ki:
Contes demiş ki:
extraloob demiş ki:
@ Contes,

Yorumların İçin Teşekkürler Okan Abi Fakat Senin Avatar ve İmzanı Kastettim Siteye İlk Girdiğimden beri Aynı Avatar Ve Aynı İmza :mrgreen:
Değişmez.com
Extra 10 yıl oldu aynı avatar aynı imza. :sfff:
google bizi satın alana kadar aynı ondan sonra da aynı olacak 8)

Windy

bir site kurdu,1 ülkede her ağızda tanınır oldu.Bu izlediği yolla birlikte,istikrarlı olduğunun 1 numaralı kanıtıdır.siteye ilk üye olduğum gün geldi aklıma,açıkcası çok çekinirdim mesaj atmaktan - hoş halada pek yazmam full online bile olsam - ancak bana verdiğin ilk rütbeyle koyuldum yollara.hiç unutmayacağım bu günleri.umarım hayatta istediğin herşey yerine gelir.

sevgilerimle.
wT

ps: herkes demiş,varmıdır benim hakkımda bir düşüncen extra (:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
WindTalker demiş ki:
bir site kurdu,1 ülkede her ağızda tanınır oldu.Bu izlediği yolla birlikte,istikrarlı olduğunun 1 numaralı kanıtıdır.siteye ilk üye olduğum gün geldi aklıma,açıkcası çok çekinirdim mesaj atmaktan - hoş halada pek yazmam full online bile olsam - ancak bana verdiğin ilk rütbeyle koyuldum yollara.hiç unutmayacağım bu günleri.umarım hayatta istediğin herşey yerine gelir.

sevgilerimle.
wT

ps: herkes demiş,varmıdır benim hakkımda bir düşüncen extra (:
teşekkürler tatlı yorumların için hacım şunu unutma ki yeni yıl yeni renk ile gireceksin, sende evet ağırdın soğuktun lakin son zamanlarda artık iyice kaynaştın kendini sevdirdin bu sevdirmelerin iş yapmalarınla orantılı değil dialoglarınla orantılıdır bilgine.

zamanında Friday Kiss Dance gii bir cehenneme düştün sonrasında bak nerelere geldin öpüyorum seni gözlerinden bu saygın ve sevgin olduğu sürece emin ol hayatın hep güllük gülistanlık geçecektir.

Hala hangi mantıkla insanlara değer verdiğini anlayamadığım, hep birilerini savunmak için msnden yazdığım sıralarda bana "ben ne hayaller peşindeyim, bu tospalar nelerle uğraşıyor" cevabını vermiş ve beni kendisi hakkında düşünmeye itebilmiş, çok geniş bir kalbinin olduğuna inandığım, normalde "hadi ordan veled" diyebilecekken bu sitedeki heryaştan kullanıcıya eşit değerde yaklaşabilen nadir insanlardandır.

Benim bazen manyakça ağırlıktaki replylerime gık dememiştir.
Ayrıca megalomanyaktır bence.
İyidir, efendidir, çok açılı bakabilir,
e yakışıklıda,
kızda güzel..
O zaman Allahın emri peygamberin ... fl. fl.

Kendisinden az biraz öğrenmeye yeltendiğim;sabırlı,istikrarlı,alçak gönüllülük,insanlara seviyeli yaklasım gibi bazı özellikleri bulunan,bizleri aynı çatı altında toplayan,yeri geldiğinde abi yeri geldiğinde arkadaşca samimi davranışları olan,yeniliği seven,üstlüblu bilir insan kişilikli,ticari işlerde yetenekli birisi olarak tanıdım ve zaman geçtikce dahada tanımaya çalışıcağım kişidir. Zevkli sohbetiyle tüm ExL Üyesinden Meneger' e herkezi buraya bağlayan Tek Kral extraloob seni gerçekden cok seviyoruz. Hiç bir tecrübem olmamasına karşılık bana bu görevi vererek,açtığım topiclerde arkamda olduğunu göstererek verdiği güven bana yeter :kalp: . Senin sayende silkroad ve Extraloob.com da bu mertebedeyim :kalp: :buddha: :buddha:

Ps:Şıklar dikkatimi çekti; 1 şık okan abi ile ilgili olumlu yönde. diğer 3 şık ise full olumsuz :mrgreen:

Ps Dipnot:bu metni yazmam 15dk sürdü yav :mrgreen:

:popcorn:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt