ARKADAŞLAR CHAR IMI HOTANTA EXİT YAPAP ÇIKMIŞTIM ŞİMDİ 3 CHARA GİRİYORUM
2 Sİ HOTANDA 1 DW DE HOTANDAKİNİ HİÇ BİŞİ DEMEDEN GİRER GİRMEZ ATIYO
AMA DW DEKİNE BİŞİ OLMUYO

Canova

bende de oluyo o grafik kartı sorunu olabilir. bilgisayarından hiçbirşeye girmeden hotandakine girmeye çalış. yada sadece media pk2 yi indirip eski zszc nin üstüne koyduysan ondan kaynaklanan bir hata olabilir(bende sadece media pk2 yi indirdim). bide hepsini indirip denemek lazım :think:

canova23 demiş ki:
bende de oluyo o grafik kartı sorunu olabilir. bilgisayarından hiçbirşeye girmeden hotandakine girmeye çalış. yada sadece media pk2 yi indirip eski zszc nin üstüne koyduysan ondan kaynaklanan bir hata olabilir(bende sadece media pk2 yi indirdim). bide hepsini indirip denemek lazım :think:
tavsiyelerin için saol deniyorujm insi deniyip hemen sölerim.

Canova

tmm insin haberdar et benide:D bende o konudan müzdaribim:S şimdi return çektim tak kapandı anında:S

Canova

ya bende bazen düzeliyo ama nasıl yapıyorum bende bilmiyorum:) biraz hiç program açmadan bekletiyorum bilg. i sonra açınca hemen "v" ye basıyorum nadiren düzeldiği oluyo ama elimi "v" tuşundan çektiğim anda tekrar kapanıyo:)

canova23 demiş ki:
ya bende bazen düzeliyo ama nasıl yapıyorum bende bilmiyorum:) biraz hiç program açmadan bekletiyorum bilg. i sonra açınca hemen "v" ye basıyorum nadiren düzeldiği oluyo ama elimi "v" tuşundan çektiğim anda tekrar kapanıyo:)
bi deniyeyim olcakmı acaba

Canova

he tmm bende indiriyim o zaman yapıcak bişey kalmadı:D dün de olmuştu yeni char açıp okadar bug report yapmıştım charım bugda kaldı diye boşa yazmışım okadar:D

Yukarı Alt