esmer_tr demiş ki:
arkadaslar hersey tamam ancak oyuna giriyorum char açılıyor ve donuyor yani takılarak hareket ediyor. ekran kartı yada ramde bi sorun yok bundan eminim acaba ne olabilir baska bi sorun yardmcı olabilirmsnz?
Açtığın konuya yazdım cevabını :muck:

Ben oyunu ilk zamanlarında indirmiştim şimdi açtığım zaman Start gelmiyor küçük bir pencere açılıp için boş bir kuru gözüküyor.

MetoveR demiş ki:
Ben oyunu ilk zamanlarında indirmiştim şimdi açtığım zaman Start gelmiyor küçük bir pencere açılıp için boş bir kuru gözüküyor.
Yeni client geldi Onu indir.ZSZC Forumunda mevcut :muck:

nefretetme demiş ki:
kardes ellerine saglık ama keske bu download sitesine koymasaydın link i 1 dosya indirince 30 dk bekletiyor daral:
Bekletmeyen bi download sitesi var ise söyle ona yükliyim :think:

arkadaşlar bugun botu yukledm çalştıramadm snra sıldım oyuna girmeyi denedm ıd pw yazma ekranı kuçuldü oyuna girdim ekran baya küçülmüş ve yukarı kaymış aşşası boştu oyundan ayarlara baktm düzelmedi monıtorun ayarlarıyla oynadıgımda exp ve lvl yazdıgı yerler kayboldu oyunu silip tekrar kurdum gene aynı sorun karşıma çktı ve suan oyun oynuyamıorum bi çözüm bulabilirmiyiz acill.... şimdiden tşkler..

bualem00 demiş ki:
arkadaşlar bugun botu yukledm çalştıramadm snra sıldım oyuna girmeyi denedm ıd pw yazma ekranı kuçuldü oyuna girdim ekran baya küçülmüş ve yukarı kaymış aşşası boştu oyundan ayarlara baktm düzelmedi monıtorun ayarlarıyla oynadıgımda exp ve lvl yazdıgı yerler kayboldu oyunu silip tekrar kurdum gene aynı sorun karşıma çktı ve suan oyun oynuyamıorum bi çözüm bulabilirmiyiz acill.... şimdiden tşkler..
Yeni client indir o zaman düzelir.

1-ya birader ekran cok büyük acılıo
2-yeni char açamıyorum:D(create tıklıyamıyorum)
option acılmıyo bi yardım edersen

hippi09 demiş ki:
1-ya birader ekran cok büyük acılıo
2-yeni char açamıyorum:D(create tıklıyamıyorum)
option acılmıyo bi yardım edersen
1-Masaüstüne gel
2-Sağ tuş tıkla.Özelliklerde
3-Ayarlar sekmesine tıkla
4-Ekran boyutunu 1280-1024 yada kendi çözünürlüğünde en yüksek seviyeyi seç.
5-Uygula / Tamam de.
6-İyi oyunlar :muck:

ZSZC YE GIREMIORUM! SERVER'A PATCH MI GELDI? TARIH:16 HAZIRAN CARSAMBA SAAT:15:11

Yukarı Alt