tahminimce Türklerden nefret eden birisi yöneticiler dün gece 80 level karekterimi charımı tamamen suçsuz yere banladı. bir çok arkadaşımı ve kardeşimi nedenini bilmediğimiz veya nedensiz banladı neden hep Türkler diye sormak lazım.Soydas Guildindeki herkezi banladı pffff emeğimiz haram olsun diyorum başka bir şey demiyorum

nasibesoydas demiş ki:
tahminimce Türklerden nefret eden birisi yöneticiler dün gece 80 level karekterimi charımı tamamen suçsuz yere banladı. bir çok arkadaşımı ve kardeşimi nedenini bilmediğimiz veya nedensiz banladı neden hep Türkler diye sormak lazım.Soydas Guildindeki herkezi banladı pffff emeğimiz haram olsun diyorum başka bir şey demiyorum
İlginç. Ben bu zaman'a kadar banlanmadım. Bizim guilddende kimse banlanmadı.
Yorum yok o yüzden summer5:

Server
Takımı
Fenerbahce
Charın İsmini İngilizce Koy Gmle Ugrasma Uniq Kesme 100 Lv Ol Bi Avatar Al Tmm Seni Daha Kimse Banlamaz

ya adamın Türklere bi gıcığı yok bi yamuk görmüştür ya da sizi bot kullanırken birii videoya çekmiştir adamda izleyip banlamış da olabilir herşeye at gözüyle bakmayın biraz geniş düşünün.Bir de bu oyunda banlananların yarısından daha da çoğu yabancı(gevur)O yüzden boşyere kimseyi banlamaz

Server
Takımı
Fenerbahce
Valla Gone Agent Beni Bot Kullanırken Gördü No Banned My 1 m zsp buy avatar buy sun buy dedim güldü Sonrada Bişeler Yazdı (Orta Okulu Okuyup Liseyi Okumayınca İng dende Cakmiyorum ) Hemen Google Translateden Cevirdim Adam Bana Bir Daha Bot Kullanırsan Seni Banlarım Lütfen Bot Ve Loader Kullanma Dedi Tmm Dedim Yani Türklere Karsı Bişe Olsa Beni Direk Banlardı Adam

MaLaTYaLee44 demiş ki:
Valla Gone Agent Beni Bot Kullanırken Gördü No Banned My 1 m zsp buy avatar buy sun buy dedim güldü Sonrada Bişeler Yazdı (Orta Okulu Okuyup Liseyi Okumayınca İng dende Cakmiyorum ) Hemen Google Translateden Cevirdim Adam Bana Bir Daha Bot Kullanırsan Seni Banlarım Lütfen Bot Ve Loader Kullanma Dedi Tmm Dedim Yani Türklere Karsı Bişe Olsa Beni Direk Banlardı Adam
:lol:
Ps: Dikkat edin bot kullanan sw de en çok türk var.Hepsi kolay yoldan Lv Almak istiyor.Sonra banlanınca gm'e ana varat sövüyor makara:

agent dayılar artizlik yapıyorlar ama beni de banlamadılar bu zamana :S
haklısın sevilmiyor olabiliriz ama bizde onlara bayılıyor değiliz :)

öyle birşey olacağının snmıyorum ayrıca türk düşmanlığı eskisine oranla çok çok azaldı... Ayrıca haci arkadaşımıznda dediği gibi botları en çok Türkler kullanıyor ben bota karşıyım hayatımda sadece 1 kere keyhelper kullandım (1gün sadece) onun dışındada loader hariç illegal hiçbir program kullanmadım...

ya kardeşim siz yasal olmayan işlerle meşgulseniz tabi bna alırsınız bu durumda kimseyide suçlayamassınız.su zamana kadar hiçbir private serverde bot kullanmadım yada benzeri birşeyi ne varsa elimle kastım 7 24 uykumdan böldüm onu yaptım sunu yaptım yinede kastyım sunu bilinki elle kasmanın zeviki vermiyor hiçbirşey...

xxx~~Dalgaların Kalbimi Onardığı Sahildeyim~~xxx
kardeş herşeyin bir yolu yordamı zamanı ve mekanı vardır o zamanlar kullanacaksanız kullanın ben bot kullanmıyorum elle kasmayı seven ve bundan dehşet bir şekilde zevk alan bir insanım ama kullanacaksanız başka zamanlar kullanın öğlen felan gmlerın oyunda en fazla oldugu saatlerdir.

MrHaci demiş ki:
MaLaTYaLee44 demiş ki:
Ps: Dikkat edin bot kullanan sw de en çok türk var.Hepsi kolay yoldan Lv Almak istiyor.Sonra banlanınca gm'e ana varat sövüyor makara:
Simdi ne alaka botla Türkler :?: Private serverlarda yabancılarda bizim kadar bot kullanıyor,birbirinizi kandırmayın.Hatta o serverda Almanlar eminim bizden cok bot kullanıyor.

Adith demiş ki:
MrHaci demiş ki:
MaLaTYaLee44 demiş ki:
Simdi ne alaka botla Türkler :?: Private serverlarda yabancılarda bizim kadar bot kullanıyor,birbirinizi kandırmayın.Hatta o serverda Almanlar eminim bizden cok bot kullanıyor.
Benim söylemek istediğim şu;
Biz türkler bot kullanırız.Banlanıncada sanki suç bizde değil GM'deymiş gibi ona ana avrat kayarız.Yada Ben birşey yapmadım durduk yere banladı beni deriz.
Yalansa yalan de :mrgreen:

MrHaci demiş ki:
Benim söylemek istediğim şu;
Biz türkler bot kullanırız.Banlanıncada sanki suç bizde değil GM'deymiş gibi ona ana avrat kayarız.Yada Ben birşey yapmadım durduk yere banladı beni deriz.
Yalansa yalan de :mrgreen:
Bu konuda haklısın. :mrgreen:

Elle kasmak gibisi varmı ?! 4-5 arkadaş bulacaksın güzel bir party kuracaksın sonra saldıırr! :) Oyunun zevkide burda değil mi ?

Yukarı Alt