Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ZSZC Server Şikayet Edilmiş!

Hadi bakalım Joymax ne kadar dürüst çalışıyorsun görelim botları banlarım diyorsun adamlar kodlarını çalıp server açıyorlar izinsizce sende buna eminim göz yummayacaksındır.

351h740.png

La nolcak nie şikayet ediyolrlar joymax adam olsaydıda botları silseydi öle oyun mu olur??

Takımı
Besiktas
brkcbbr demiş ki:
La nolcak nie şikayet ediyolrlar joymax adam olsaydıda botları silseydi öle oyun mu olur??
+1

Zaten joymax adam gibi oyun sağlasaydı bize, böyle bir private server açılmazdı ve bizde private serverlara yönelme isteği duymazdık.

Şikayet edendeki zihniyeti anlamak imkansız. Politika şu joymax bizi ne kadar soyarsa o kadar bağlanıyoruz. Ne kadar işi paraya dökseler biz o kadar çok destekliyoruz. Peki kim için! zszc'yi şikayet etmesi değilde joymax'ın bu kadar sahiplenilmesi beni üzüyor. Adamlar güzel bir oyun ortamı oluştursa insanların psro'ya zaten ihtiyacı kalmaz.Oyuna gelen her yenilik direk ceplerini güçlendirmeye yönelik. oyuncularını düşündüğü felan yok joymaxın.. o eski 80 lvl'deki günler olsa keşke! Vede artık bırakın joymaxı desteklemeyi. eleştirin bunun yanında...ve bırakın psrolar yaşasın..!

bunu yapanın amacını anlayamıyorum yani ne yapmaya çalışmış anlamış değilim şikayet edince eline ne geçecek bi pserver daha kapansa ne karın olacak joymax bize adam gibi oynama imkanı sağlasa biz meraklımıyız pserver oynamaya :roll: :think:

yani böyle iş olamaz şikayet eden türk ne amacın varda sen gidip şikayet ediyorsun adamlar seni soyup soğana çeviriyor sen gidiyorsun psroları şikayet ediyorsun çok biliyorsa gitsin sunworld sro yu gitsin sjsro yuda şikayet etsin onları neden etmior gidior zszc sroyu şikayet ediyor anlamak imkansız yha joymax playerleri soyuyor onlar joymaxa bağlanıor anlanacak iş değilki yani adamlar böyle soyulmaya devam etsinler ben private serverimi oynarım ben bağlamaz arkadaşım

EmmaW. demiş ki:
şikayet eden kesin ecsro mağdurlarından :P
olabilir xD zaten zszc serverine girseydiniz baştan aşşağı ecsro ecsronun databasesini kullanmışlar bir coinsler gelmiş npcden alıyorsun 100m satıyorsun 100m böylece rahat kazıklanma olmuyor ayrıca birde server 30x di :) şikayet edildiğine göre geleceği yok diyebiliriz o yüzden kasmaya başlamadım server lagdan ölüyor zaten xD

Pangea demiş ki:
brkcbbr demiş ki:
+1

Zaten joymax adam gibi oyun sağlasaydı bize, böyle bir private server açılmazdı ve bizde private serverlara yönelme isteği duymazdık.
içimi okudun vallahi
Bu joymax adam gibi adam olsaydı biz neden orjinalinden ayrılalım ki ?

Mopneet

EmmaW. demiş ki:
şikayet eden kesin ecsro mağdurlarından :P
Bende ECSRO mağduruyum ama gidip şikayet etmiyorum. 3 üyelik + 150 TL param gitti. Şikayet falan etmem ama hayatta 5 kuruşumu yedirmem onlara.

Yukarı Alt