Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Hocam eart serverının ipsini 2 farklı şekilde vermişsin resimli kısımda 64 ile başlarken en alttaki yazılı kısımda 67 ile başlıyor bende launch edince sadece silkroad amblemi geliyor ve o şekilde kalıyor dediklerini harfiyen yaptığımada emin olabilirsin paylaşım için yinede teşekkürler biraz daha aydınlatabilirsen bu konuda çok güzel olucak

ObeyYourMaster demiş ki:
Hocam eart serverının ipsini 2 farklı şekilde vermişsin resimli kısımda 64 ile başlarken en alttaki yazılı kısımda 67 ile başlıyor bende launch edince sadece silkroad amblemi geliyor ve o şekilde kalıyor dediklerini harfiyen yaptığımada emin olabilirsin paylaşım için yinede teşekkürler biraz daha aydınlatabilirsen bu konuda çok güzel olucak

Hatayı solediğin için saol duzelttim. Eğer pm den msn ini verirssen teamviewer la yardımcı olabılırım.Yada msn den senin için 0 tane tane anlatabılırım

Sen bana gönderebilirsen daha iyi olur hocam :D 20 yorumu geçmem gerekiyormuş pm atabilmek için buralardayım pmini bekliyorum

- Resim Silinmiş.

Uploaded with ImageShack.us

Arkadaşlar botla oyuna girmeye çalıştığımda herşeyi düzgün yaptığım halde en son yalnızca sişlkroadın amblemi çıkıyordu daha sonra konuyu yazan arkadaşımla özel olarak yaptığımız görüşmede ip adresinin hatalı olduğunu anladık bu da botu çalıştırdıktan sonraki oyun görüntüsü hiç bir sorun olmadan oyuna girdim kendisine teşekkür ediyorum yorduk biraz ama değdi sonunda tekrar çok teşekkürler :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
SuS3 demiş ki:
Ya Hersey tamam charima giriyorum start diyorum ve masaustune atiyor...
Dostum anlatımın başında dediğim gibi oyunu 0 dan yukleyin içinde benim verdıklerımden başka bişi olursa hata verir yani 0 dan yukle yukleryuklemez konu anlatımndaki gibi devamını yap

cemonimoa demiş ki:
SuS3 demiş ki:
Ya Hersey tamam charima giriyorum start diyorum ve masaustune atiyor...
Dostum anlatımın başında dediğim gibi oyunu 0 dan yukleyin içinde benim verdıklerımden başka bişi olursa hata verir yani 0 dan yukle yukleryuklemez konu anlatımndaki gibi devamını yap
Valla hocam dünden beri hiç bir sorun olmaksızın kasıyorum

botun herşey güzel ama return bastıktan sonra pot vs. almıyo öylece kalıyo nasıl yapcam?

trk_birat demiş ki:
botun herşey güzel ama return bastıktan sonra pot vs. almıyo öylece kalıyo nasıl yapcam?

onun hakkında bi bilgi yok çünkü daha önceleride kimse onla alakalı bişi yazmadı yani kimse yapamıo onu.Sadece yapman gereken 3-4 saate bi bakman :/

ZSZC TOWN LOOP ÇALIŞMIYOR OYUN maximum çözünürlüğü 1024x800 ama loop çalışması için 1280x1024 olması lazım demişsiniz bu sorunu nasıl halledeceğim oyunun çözünürlüğünü nasıl 1280x1024 yapacağım.????????????

Bot Peti Görmüyor Nasıl Görmesini Saglayacagız Petin Cinsi : Snowman Grab Pet ...

Heteraki demiş ki:
Bot Peti Görmüyor Nasıl Görmesini Saglayacagız Petin Cinsi : Snowman Grab Pet ...
Bu bot çoook eski bottur ve o pet soradan gelmiştir . son 2-3 grab pette o sorun varoyuzden eski pet alsan sorun kalkar

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt