Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Zico Bunyodkor'da

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Arthur Zico, Özbekistan'ın Bunyodkor takımıyla anlaşma sağladı.

Brezilyalı teknik adam Arthur Zico, Özbekistan takımlarından Bunyodkor'un başına geçiyor. Kulüp yönetimiyle şartları görüştüklerini ve sözlü mutabakata vardıklarını belirten Zico, kısa bir süre içinde Özbekistan'a giderek resmi sözleşmeye imza atacağını ifade etti.

Zico, Fenerbahçe'de geçirdiği iki sezonda bir şampiyonluk yaşarken, bir kez de Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale yükselmeyi başarmıştı. Ancak Fenerbahçe Yönetimi geçtiğimiz sezon sonunda sözleşmesini yenilemediği Zico'nun yerine, İspanya Milli Takımı Teknik Direktörü Luis Aragones'i göreve getirmişti.

Kuruvchi olan adını Bunyodkor olarak değiştiren Özbek kulübü, son olarak Brezilyalı futbolcu Rivaldo'yu transfer ederek dikkatleri üzerine çekti.

Bunyodkor ayrıca geçtiğimiz aylarda Barcelonalı Samuel Eto'o'yu da Özbekistan'a getirmişti. Bu gelişme üzerine Eto'o'nun Bunyodkor'a gidip gitmeyeceği tartışmaları bir anda alevlenirken, Kamerunlu golcünün yardım ve tanıtım amacıyla Asya ekibinin misafiri olduğu ortaya çıkmıştı.

Bunyodkor, Özbek Ligi'nde ikinci sırada bulunurken, Asya Şampiyonlar Ligi'nde de çeyrek finalde yer alıyor.

bana kimse övmesin derdim zicoyu işte sonuç nerelere gitmiş neden bir avrupa kulubu iel anlaşamadı neden biliyormusunuz herkes antrenor olamazda ondan adam toplamış sülalesini takım yonetiyor bi git kurs gor eğitim al sonra gel derdim lakin geçti artık.

FB'de bundan sonra alacağı hocanın kariyerine iyi baksın, aghh şu le qupen mi ne var onu almadılar ya yanıyorum adam hangi takıma gitse şampiyon yapıyor bkz. lyon ve rangers.

Şampiyonlar liginde takımını çeyrek finale taşımış bir hocanın Oraya Gitmesi ilginç :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
asıl ben size inanamıyorum hiçten bir adam nasıl da kapıyorsunuz bu 6S ile B5K nın FB'nin attıklarını toplama merakıda hayran bırakıyor beni kendilerine ahahahaaa :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tomas
servet

ilk aklıma gelenler daha ne olsun servet bel kemiğiniz oldu bir dönem tomas gibi bizim kovaladıklarımızı kaptınız hoş iyide oluyor bizim paf takım gibi lol

extraloob demiş ki:
tomas
servet

ilk aklıma gelenler daha ne olsun servet bel kemiğiniz oldu bir dönem tomas gibi bizim kovaladıklarımızı kaptınız hoş iyide oluyor bizim paf takım gibi lol
İyi güzel Paf Takım felan diyorsunda... En son 1. kim ? Galatasaray.
Fazla söze gerek yok..Madem sen AS takımsın 1. olsaydın 8) :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
siteyide respect - efendi - extra olarak çeviriyoruz hadi yatında ben son cümlelerimi saplayıp yatayım :P

son derken ben genel sona bakarım bu yıl ki kar ne kadar kulubunun gelecek yıl sence ne kadar olacak şampiyon oldunuz da kasanız mı doldu mevzu para ötesi yok.

vıy tomas sizin formayı yere attı diye aldık onu doğruyu buldu sonuçta
servet'i Sivas'tan aldık zaten şükür ki fenerli serveti almadık :P

extraloob demiş ki:
siteyide respect - efendi - extra olarak çeviriyoruz hadi yatında ben son cümlelerimi saplayıp yatayım :P

son derken ben genel sona bakarım bu yıl ki kar ne kadar kulubunun gelecek yıl sence ne kadar olacak şampiyon oldunuz da kasanız mı doldu mevzu para ötesi yok.
Neyse Zaten Sabahın 5 inde Hiç Galatasaray'ı savuncak enerjim yok.. :mrgreen:

Journalist

Aileden
Respect demiş ki:
extraloob demiş ki:

Neyse Zaten Sabahın 5 inde Hiç Galatasaray'ı savuncak enerjim yok.. :mrgreen:
ben savunurum :D

bende kulübün başarısına ve bana zevk vermesine bakarım kulübün aldığı para beni hiç ilgilendirmez zaten FB nin transfer politikasına akıl sır erdiremiyorum Mehmet i gönderip yerine dünyaca ünlü bir yıldız alıcaz diyolar ve FB ye gelmeden önce 4 ameliyat geçirmiş sadece 7dakika oyunda kalabilen Josico yu alıyorlar ve bu paraları böyle çarçur ediyorlar ayrıca aldığınız golcüyede golcü denmez bütün maçlarda toplam 2gol atmış bir guiza var karşınızda gerçek golcü 2maçta 4golü olan golcüye denir örn:Milan Baros

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
EFendi demiş ki:
guiza kaliteli golcü ama o kadar para edecek bir futbolcu değil
walla bende öyle düşünüyordum da cidden hacım o parayı edecek bir futbolcu harbiden :wink1:

işte birisinin gazına gelmiş Aziz başkan yoksa inanmıyorum o kadar parayı çat diye verecek adam değiL

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
8 tane brezilyalı olunca ve buyur zico japon milli takımı hocası deli reklam olur demişler bu da inanmış aragones işi de sırf reklam şampiyonluk değil FB'nin derdi artık şampiyonluk değil avrupada başarı bu da once reklam sonra kaliteli takım ile olur hocanın tek misyonu sadece reklam gücü bunu da iyi yapıyoruz.

Zico cesurdu. takımı korkak oynatmıyordu . Ama Zico başarıyı bence biraz erken yakaladı :) Şampiyonlar Ligindeki çeyrek finali yakalamasına rağmen Özbekistanlara gitmesi onun ne kadar Kaliteli olduğunu kanıtlar. Zaten çok başarılı olsa Onu oralara bırakmazlardı . Bence Zico aynı hızlı giden atın bişeyi gibi oldu :) :)

Yukarı Alt