Yaklaşık 10-12 saatte öldü . Ama şunu söylemeliyim 6 yıllık sro hayatımdaki en eğlenceli olay olduğu kesin . MODlardan birinin event olarak gerçek ROC atması sonucu kurulan partylerle yaklaşık 5 saatte %50 hpye geldikten sonra serverin çökmesi sonucu herkes dc yiyince pes ettik ama sonra GM ve MOD ' ların teşvikiyle yeniden partyleri kurduk ve 6-7 saat daha uğraşarak kestik . Attığı uniqlere dokunmadım diğer partyler bizden alamayacağını bildiği için onları kesmekle uğraştılar . Harcadığım zamana sonuna kadar değdi . Berserkeri açtığında screen-bless-tüm warrior bufflarıyla 38K yediğimi görmekte ayrı bir güzel oldu :mrgreen:

Bir ara GM Kami yardıma geldi ve 700-800K vuruyordu o olmasa 2-3 saat daha uğraşırdık herhalde .

Soracaklar için 98 Robe Legs düşürdü Sun bi tek onu görebildim diğerlerini göremedim . Gönül isterdi ki ben keseyim ama +11 Staff kazandı :mrgreen:

Defalarca çağırmama rağmen gelmeyen Mojito ve BonezCrusher ' a eğlenceden mahrum kaldıkları ve o itemi kapma şansını kaçırdıkları için geçmş olsun diyorum :mrgreen:

Mojito

sonlarda bende vardım bi baktım roc dibimde havaya bi kalktı :P tabi orda bi küfür ettim :) yerlerdeyim

Yukarı Alt