Bu bir gizli dildir ki ruha dolmakta Kızıl havalar
Yaw bu ne biçim iş afedersiniz insanlar g*tü sıkışınca siteye giriyor.varmı böyle birşey.Herşey yolunda iken extaloob öyle böyle.Ama işler ters gidince yardm pls yardım pls anlamiyorum sizi yaw Evil or Very Mad

Bekleyin 2 dk herkes arama yapmadan Topic açio.Biraz bakinin sorun sizdemi herkesdemi nedir ne değildir haksizmiyim ya kahvekeyfi

wersion 1.126 oldu bu arada Wink

Takımı
Besiktas
ewt BöYLe inSaNLaR Cok MaLesEf YapıCaK Bi$i YoK Mad .Mesela ArkadasALar BiRaz öRnek Veriyim.Adam Siteye Yeni Üye oLuYoR.Daha ilk Msj'ı;
1- aga Softbot Cıktımı" HaLBuki SoftMod
2-Bot Calısıyormu?
3-NasıL onu Yaparım NasıL Bunu YapaRım.
Dikkat Ettiyseniz BöyLe İnsaLarın msj sayısı 5'i GeçMeZ.BuNLaRa KaRsı yapıCaK BiŞi YoK. Exclamation

D34ThGu4Rd demiş ki:
ewt BöYLe inSaNLaR Cok MaLesEf YapıCaK Bi$i YoK Mad .Mesela ArkadasALar BiRaz öRnek Veriyim.Adam Siteye Yeni Üye oLuYoR.Daha ilk Msj'ı;
1- aga Softbot Cıktımı" HaLBuki SoftMod
2-Bot Calısıyormu?
3-NasıL onu Yaparım NasıL Bunu YapaRım.
Dikkat Ettiyseniz BöyLe İnsaLarın msj sayısı 5'i GeçMeZ.BuNLaRa KaRsı yapıCaK BiŞi YoK. Exclamation
war ipi boynuna dolamak :lolmuch:

baslık ne boyle yakısıormu geyık sohpetler mekanının bır topıcıne senın gıbı 100 kısı acmıstır bole topıc modlar kılıtlerse sevınırım.. Exclamation

ama bazıları da var beceremiyo yaş ortalaması düşük çünkü internet cafelerde arkanda durup sana oyunun şifresini söylemeye calısıp bi el atiiim mi abi diyen salya sümüklü cocuklar silkroadın populatesini abartılı derecede arttırıo siteye girip paso bot var mı bot diyenlerde bunlar emin olun extraokk

Takımı
Besiktas
iyi FiKiR :lolmuch: aMa oNDan SoNRaDa SiteNiN İsmi CıkaR FiLn.En iyiSi ALLAH'Larından BuLSuNLaR :lolmuch:
BøBa demiş ki:
biri siteye keyloger upload etse bunlarda indirse :lol: ne maniaq olur xD

düşnsene hepsi hacklenio kimsenin bakip etti yok nede olsa popcorn

Liu

rank8
BøBa demiş ki:
biri siteye keyloger upload etse bunlarda indirse :lol: ne maniaq olur xD

düşnsene hepsi hacklenio kimsenin bakip etti yok nede olsa popcorn
ben daha softmod u hıç mı hıç ındırmedım Wink

Yukarı Alt