Arkadaşlar, EcSRO'nun açılcağı yok ve çoğu arkadaş: "Canımız Sıkılıyor Ne Yapsak Ne Etsek? diyor. Bn Şu An iSro Oynuyorum. Poseidon Server. Gelin Sizde iSro'ya. Kuralım Bi Guild. Size Bedava Taxi De Yaparım Hem. Düşünceleriniz Bekliyorum.
Charlar:
  • _King_BaGi_ :Lv42 XBow
    _BaGi_ :Lv69 Full İnt

Char Açarsanız Pm'leriniz Bekliyorum.

Saygılarımla...

Ya şimdi bu ecsro yu görüpte bol bol item ve bol bol ex ile oynayıpta isro hiç cekici gelmior bana::S

Sen Öyle San Mıllet Catur Cutur Carını Kasıyor Sen oyun Acılmaz Dıyosun Konu Kilit Please :curtain: :thumbsup:

bannedddd

Buralıyım
Dodocan demiş ki:
Sen Öyle San Mıllet Catur Cutur Carını Kasıyor Sen oyun Acılmaz Dıyosun Konu Kilit Please :curtain: :thumbsup:
Neden konuyu kilitleyelim? Düşüncelerini paylaşmış arkadaş.. Haklı da yani.. ECSRO fln boş çünkü. :wink1:

bannedddd

Buralıyım
wolke demiş ki:
Harmonia demiş ki:
Dodocan demiş ki:
Neden konuyu kilitleyelim? Düşüncelerini paylaşmış arkadaş.. Haklı da yani.. ECSRO fln boş çünkü. :wink1:
bu da senin düşüncen kardeşim bu kadar insan oynuyor bu oyunu !!! :muck:
Ee yani? Bu kadar insan bu yüzden eziyet çekiyor. Yok vip üyelik, yok oyunun kapanması, yok bir daha açılır mı açılmaz mı sorularını gündemden düşürmüyor. :wink1:

bazı şeyler için katlanmazsan ileride o istediklerin olmaz kimse istemediği bir şey için katlanmaz
herkez bu oyunu sevdi ve oynamak istiyor bu yüzden gündemden inmiyordur merak....
UNUTMA renkler ve zevkler tartışılmaz :coffee:

Yukarı Alt