Uzun süredir başlıyacak yeni dizi arıyordum ve bügün okuduğum bir yazı ile kendimden geçtim. Chuck'tan tanıdığımız sarah yani Yvonne Strahovski Dexter'ın 7. sezonu için anlaşmış. 1Ekim'de 7. sezonu başlıycak. O zamana kadar 6sezonu bitirmem lazım. Varmı 720P torrent linki falan olan atsın indirelim hemen. :beer:

frityus demiş ki:
Adam ağır aylak ağır işsiz ağır asosyal ne diyim :D
La herkes dizi izliyor ben türk dizilerini sevmiyorum o yüzden yabancı dizi izliyorum. Hayır bide dinime küfreden müslüman olsa :D

Autumn demiş ki:
Çok ama çok ama çok üzüldüm görünce belki bir gün Chuck geri döner :(
Chuck kesin olarak bitti. Daha devam etmiyicek ama okuduğum bir habere göre casey morgan ve chuck yeni bir diziye başlıyorlarmış. Ayrıca Yvonne'nin ve Kaley'in olduğu bütün dizileri izlerim arkadaş :kalp: :kalp: :kalp: .

arveleson demiş ki:
frityus demiş ki:
Adam ağır aylak ağır işsiz ağır asosyal ne diyim :D
La herkes dizi izliyor ben türk dizilerini sevmiyorum o yüzden yabancı dizi izliyorum. Hayır bide dinime küfreden müslüman olsa :D

Autumn demiş ki:
Çok ama çok ama çok üzüldüm görünce belki bir gün Chuck geri döner :(
Chuck kesin olarak bitti. Daha devam etmiyicek ama okuduğum bir habere göre casey morgan ve chuck yeni bir diziye başlıyorlarmış. Ayrıca Yvonne'nin ve Kaley'in olduğu bütün dizileri izlerim arkadaş :kalp: :kalp: :kalp: .
Film filan olabilirmiş fakat şuanlık hiç bir garantisi yok.Chuck gibi dizide kolay kolay gelmez.

BonezCrusher demiş ki:
beyler supernaturali bitirdim sonunda izlicegim sarıcak bi yabancı dizi önerin bana :)))
Bu kadar "çak" hayranının içinde Game of Thrones diyerek uzaklaşıyorum :P

Autumn demiş ki:
BonezCrusher demiş ki:
beyler supernaturali bitirdim sonunda izlicegim sarıcak bi yabancı dizi önerin bana :)))
Git Chuck izle yine başladım ben :D
3. kez başladım bende :(

Bu arada beyler Dexter'da olay akışı var mı :D Yoksa direkt 6. sezondan gireyim :D Yvonne <3 Veya dizi çok güzelse başlayayım 1. sezondan

Mirage demiş ki:
Autumn demiş ki:
BonezCrusher demiş ki:
Git Chuck izle yine başladım ben :D
3. kez başladım bende :(

Bu arada beyler Dexter'da olay akışı var mı :D Yoksa direkt 6. sezondan gireyim :D Yvonne <3 Veya dizi çok güzelse başlayayım 1. sezondan
Sorduğum herkes akıcı diyo :headbang:

Yukarı Alt