Stoke City ile ipleri koparan Tuncay, Ali Yıldırım'ı aradı "Dönmeye hazırım" dedi... Fener ile her konuda anlaşan Tuncay Emre gibi yıllık 3 milyon Euro alacak

Stoke City'den sezon sonunda ayrılacak olan Tuncay Şanlı Fenerbahçe'ye dönüş hazırlığı yapıyor... Stoke City ile görüşen ve sezon sonunda İngiliz kulübünden kesin olarak ayrılacak olan Tuncay, Aziz Yıldırım'ın kardeşi Ali Yıldırım ile bir görüşme yaptı ve Sarı-Lacivertli kulübe dönmek istediğini söyledi. İngiltere'de mutsuz olan ve hocası Tony Pulis ile sorunlar yaşayan Tuncay'ın askerlik probleminin de artık bir engel teşkil etmediği belirlendi.
BONSERVİSİNDE İNDİRİM İSTEYECEK
Ağustos ayında bedelli askerlik hakkı elde edecek olan Tuncay, Fenerbahçe'ye transfer olduktan sonra aynı Emre Belözoğlu gibi kısa dönem askerlik yapacak. Başkan Aziz Yıldırım Tuncay'ın Fenerbahçe'ye dönmesine yeşil ışık yaktı ancak Stoke City ile bonservis sorununu kendisinin çözmesini istedi. Tuncay'ın 5 milyon pound olan bonservis bedelini makul bir fiyata çektirmeye çalışacak. Eğer sorun çıkarsa kiralık olarak Fener'e gelecek.
FENER'DEN BAŞKA YERDE OYNAMAM
Tuncay'a Almanya'dan da teklifler olduğu Ancak yıldız futbolcunun "Almanya'nın yanı sıra Türkiye'den başka takımlardan da teklifler alıyorum Artık hata yapmak istemiyorum. Türkiye'ye dönüp futbolu bitirene kadar Fenerbahçe forması giymek istiyorum. Türkiye'de Fenerbahçe'den başka bir takımda forma giymem" dedi.

Tuncay Fenerbahçe'ye gelirse Emre gibi yıllık 3 milyon Euro alacak.

Yukarı Alt