Seneye yurtdışında bir üniversitede okumayı düşünüyorum ielts den 6'ım var lise diploma ortalamam 80.30 bin tl ye kadar yıllık verebilirim maximum başka bir şey varmı kabul edilmem için yani ielts lise diploma ortalaması ve ücreti sağladığım zaman kabul edilmeme gibi bir şansım varmı?Bu konu hakkında bilgisi olan varsa, yazarsa sevinirim :beer:

bulgaristanda hazirlik okuyorum donem basi 500 euro.normalde 1000 euro ama cift vatandas oldugum icin kurtariyorum.aylik masrafim pansiyon+internet+yemek dahil 450 leva.turkler burda cok.diskodur odur budur hersey mevcut.yalniz bulgaristanda okuyacak olanlar lutfen bulgarcayi secmeyin cok zor bi dil.gidin ingilizceyi secin,ben cok pismanim ing secmedigim icin :)

Dulce Amor demiş ki:
bulgaristanda hazirlik okuyorum donem basi 500 euro.normalde 1000 euro ama cift vatandas oldugum icin kurtariyorum.aylik masrafim pansiyon+internet+yemek dahil 450 leva.turkler burda cok.diskodur odur budur hersey mevcut.yalniz bulgaristanda okuyacak olanlar lutfen bulgarcayi secmeyin cok zor bi dil.gidin ingilizceyi secin,ben cok pismanim ing secmedigim icin :)
500 euro sadece kitap parası oluyor normalde çok ucuz da vatandaş değiliz maalesef.Vatandaş olmadan gideceğim bir de 5 yıl okuyunca vatandaş olma gibi bir şey varmı?

Yukarı Alt