arkadaşlar site içi aradım ama bulamadım upload için bi yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkurler

hm hemen yardimci olalim
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Videoyu Ekler eklemez acmak isterseniz böyle bir uyarı alırsınız

The video you have requested is not available.

If you have recently uploaded this video, you may need to wait a few minutes for the video to process.

Bir süre beklemeniz gerekmektedir.

YouTube, avi, .mpg, .wmv, yada .mov video formatlarını destekliyor. flv Flash Video formatını desteklemiyor. Bu nedenle, YouTube’a yüklemek istediğiniz videoların formatlarını düzgün seçmelisiniz.

Farklı uzantılı video dosyalarını, video düzenleme programlarıyla yukarıda bahsettiğimiz video uzantılarına kolayca dönüştürebilirsiniz.
YouTube’un yardım sayfasında, bir videodan YouTube’da en iyi görüntüyü alabilmek için, aşağıdaki şartlar gerekiyor.
* MPEG4 (Divx, Xvid) formatı
* 320×240 çözünürlük
* MP3 audio
* 30 FPS
Tabii ki de bunlar sadece tavsiyeler. Daha farklı çözünürlük ve FPS’li dosyaları da YouTube’a kolayca yükleyebilirsiniz. Ancak, videolarınızın görüntü kaliteleri değişecektir.
Normal kullanıcıların YouTube’a, maximum 10 dakikalık veya 100 mb.lık bir video dosyası yükleyebilme imkânı vardır. Bu sınırın üstündekileri YouTube kabul etmez. Eğer 10 dakikadan daha fazla sürelerde olan videoları, YouTube’a eklemek istiyorsanız, Director yani Yönetmen olmalısınız.

alinti

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ya sen kralsın biliyosun dimi
eline koluna sağlık cevap gelmeyince umudumu yitirmiştim ama üşenmeyip cevaplamışsın hemen deniyorum çok saolsın

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ugh ben anca gördüm mesajı lakin punsier bitirmiş işi teşekkürler diyelim o vakit dur bir yudum da punsier için içeyim şerefine extrabeer

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bende bir 1 daha açsam mı acep yaa saat de geç oldu uykum da geldi bir action lazım oyun update de olmadı % 85 Confused

dur ben açayım bi bira daha en iyisi extrabeer

valla hacım buzlağa koymuştum nasıl olmuş hani bole hava sıcakken soğuk bira şişesinin üztünden damlacıklar aşağı doğru süzülüryo aynen odurumda şişem nasıl soğuk ve bi okadar lezzetli geliyo senin değişinle valla süppo

Razz bolumde sarhos olmak saga sola sumkurmek :) burun karistirmak yaka bagir acik gezmek yasak :) ozellikle bira icmek yasak :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Punsier demiş ki:
Razz bolumde sarhos olmak saga sola sumkurmek :) burun karistirmak yaka bagir acik gezmek yasak :) ozellikle bira icmek yasak :)
herşey ok ama bira extraloob.com da serbest smilies bile koydum yahu onun için extrabeer

Morwena

Buralıyım
yani olsun dün akşam gerçi biras maçtan sonra keyfim kaçtı olsun ForEver Bira Cool

Yukarı Alt