Jigsaw

Aileden
Siteye YouTube videolarını direk site üzerinden izleme eklentisi tarafımca sitemize eklenmiştir.

Kullanımı aşağıdaki şekildedir.

Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=CW09oMknOuA
Bunun video linkimiz olduğunu varsayarsak videonun sağında bulunan video kodunu yani CW09oMknOuA kodunu alıp;

Kod:
[media=youtube]CW09oMknOuA[/media]
Youtube taglarının içine ekliyoruz.

Ve videomuz direk uygun boyutta mesajın içinde gözüküyor;

Videoyu Youtube içinden izlemek için video çalışırken videoya tıklamanız yeterlidir.

viewtopic.php?f=17&t=23086

Denemelerinizi linkteki topic altında yapabilirsiniz.

P.S: Youtube kodu imzalarda düzen açısından kullanılamamaktadır.

Saygılarımla,
exl2014-logo1.png

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Jigsaw

Aileden
Görevllilerden eski flash videolara rastladıkça bu şekilde düzeltmelerini rica ediyorum. Yakında güvenlik açısından kullanıcılar mesajlarında flash kullanamayacak.

Teşekkürler.Flashdan ayarlamak Biraz zahmetli oluyordu Bu güzel oldu :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hadi bakalım pek tasvip etmezdim ama olması gerekirdi teşekkürler jiggy öpüyorum o tatlı yanaklarını ?!!!!!!...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jigsaw demiş ki:
extraloob demiş ki:
hadi bakalım pek tasvip etmezdim ama olması gerekirdi teşekkürler jiggy öpüyorum o tatlı yanaklarını ?!!!!!!...
Neden ki hacım? 8O
her eklenti sitede yavaşlığa sebep olur hoş büyük siteleri takip ederim onlarda youtube u eklediler forum.donanımhaber gibi siteler olsun diğerleri olsun :wink1:

ben online olsaydım iframe i kaldır anasayfaya ekle google için uğraş der seni yorar yıpratır bu işleri çıkartmanı engeller kızdırırdım seni lakin özgür kalınca bak ne tatlı şeyler yapmışsın hepsi süpppoo olmuş canımcım çok teşekkürler lakin git bir tane yerlere kapanan smilies ekle kendin için ihihihiii :mrgreen: :twisted: ?!!!!!! ?!!!!!!...

Ps: yok yok smiliesler yeterli :P

Jigsaw

Aileden
Ehee public de konuşmayalım. :twisted: Merak etme hacım en ufak bir yavaşlık olmayacak hatta eklenti bile değil, kod değişimi. ^^ Yazıyı kalın yapmak ne kadar yavaşlatıyorsa bu da o kadar.

Jigsaw

Aileden
HeLL_SpY demiş ki:
XianHun demiş ki:
Youtube mu ? oda ne hatırlar gidibiyim xD
sen adam gibi konuşmayı öğrensene açtığın ve yazdığın yorumlara bak(Private server)
Eğer yanlış bir şey yaptıysa yerinde ve zamanında uyarırsın. Şu an onun yazdığı ile tamamen alakasız bir şey yazdın ve konuşmayı öğrenmesi gereken kişi sen olmuş oldun. :wink1:

Yukarı Alt