2lacug1.jpg

Youtube Jacker 2 + Yasakli sitelere giriş videosu | 5.10 MB

Daha önce Youtube Jacker ile birlikte Youtube Giriş Yapmıştık. Şimdi ise Youtube Jacker II ile birlikte listesi alt satırlarda bulunan ve Erişim yasağı olan diğer sitelere de erişim sağlayacagız. Kurulum için sadece Browserlarınızı (IE, Firefox, Opera vb.) Kapatın ve kurulum bittikten sonra açın.

Peki ya Youtube Jacker II Size Neler Sağlayacak ?
  • · Yasaklı Sitelere tam erişim
    · Youtube ve Benzeri Video Paylaşım sitelerinden dosya indirebilme Dosya Yükleyebilme Hesap Yönetimi
    · Link verilen sitelere tam erişim ve bu sitelere ait videoları diğer sitelerde görebilme
    · Proxy ya da Dns lerle uğrasmadan direk ve zahmetsiz çözüm
    · Her hangi bir programa bağlı kalmadan sadece bu yamayı kurmak yeterlidir.
    · Megaupload dahil bir sürü yasaklı siteye girebilme

Programı istediğiniz anda Program Ekle Kaldır bölümünden silerbilirsiniz. Yüklenen dosyalar silinecektir ve sistem gecerli ayarlarda kedisine yenilerini otomatik olarak üretecektir. Şayet Profesyonel kullanıcı iseniz ve host dosyanızı kendi isteklerinize göre editlemisseniz öncelikle yedeğini alın. Ve son olarak daha önce Youtube Jacker ‘ i yüklemisseniz bu kurulum onu otomatik olarak silecek ve üzerine versiyon 2 yi kuracaktır.Yapmanız gereken herhangi bir adım yoktur .

Kurulumdan sonra erişim yaplabilecek siteler:

Youtube Jacker 2
Download
:arrow: :arrow: Burdan!
Download

İstediğiniz Yasaklı Site Erişim İçin Videolu Anlatım
Download
:arrow: :arrow: Video!
Download

Gayet kullanışlı okan abi.bir kere yüklüyorsun bir daha programdan eser kalmıyo.proxy programları gibi siteye girmek için açmak zorudna değilsin.
Ekle Kaldır danda silebiliyorsun.

Guzel Program.

DNS Ayarlarını Deiştirince Hacklenme Olasılıgı Fazlaydı.Bu Daha İyi Yani :muck:

fatihy93 demiş ki:
Gayet kullanışlı okan abi.bir kere yüklüyorsun bir daha programdan eser kalmıyo.proxy programları gibi siteye girmek için açmak zorudna değilsin.
Ekle Kaldır danda silebiliyorsun.
bende aynı fikirdeyim bende vardı zaten kullanıyodum sildiğimde de youtube a giremiyodum yani bir zarar gibi bir şeyi yok.Herkese tavsiye ederim. :thumbsup:

Yukarı Alt