Bodyguard 1 bu 2 izlediğim netflix dizilerinin finallerinde hep hayal kırıklığı yaşıyorum. Üzüyor :D
bodyguard'da Julia öldükten sonra herkes yaşıyor ölmedi falan dedi kadın dönmedi tam hayal kırıklığı yaşadım, oysaki baya iyiydi ya :D

O değil de Joe'ya da yazık hepte kaşarlar denk geliyor adam napsın :D

bodyguard'da Julia öldükten sonra herkes yaşıyor ölmedi falan dedi kadın dönmedi tam hayal kırıklığı yaşadım, oysaki baya iyiydi ya :D

O değil de Joe'ya da yazık hepte kaşarlar denk geliyor adam napsın :D
O kısmı dert değil ama gizli servisin yaptığı koca olayı finalde küçük bir terör grubuna bağlamak gerçekten üzdü.(bodyguard)

+ felaket bi sezon sonu mutlu sonla bitiyor, paco bile mutlu

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Dizinin 2.sezonu yayınlanmış ve yine muhteşemen bir sezon olmuş.

2. Sezon çokta hayatın içinden gözükmedi bana.
2. Sezonda Joe nin bir mesleği yok gibi duruyor röntgenci yapmışlar herifi apaçık, Love adlı kızında hayatta bir amaç uğruna koşuşturmacası yok gibi.
Üstelik Candace ortaya çıkması saçma onun yerine Misisipiden Beck'in bir akrabası gelse ve Joe, Los Angelesa gideceğine Bitch Salingerın kuzeni Los Angelestan New Yorka gelse daha iyi.
Sonra ikisi birden joe yi köşeyi sıkıştırıp aldığın canların hesabını vereceksin dese. Joe, bitch salingerın kuzenine akraban beck ile yatıyordu eşcinselliği yüzünden öldü ve bundan dolayı beni sorumlu tutamazsın dese misisipili iğrenç insanlarsınız deyip hüngür hüngür ağlayıp uzaklaşsa daha bi meraklı olur.
Üstelik Candacenin yalnızca gözlükleri güzel.
Bu arada joe, beach salingerin evindeki asitli kavanozu iyi unuttu

Son düzenleme:
2. Sezonu yeni bitirdim, ilk sezona göre joey biraz pasif kalmış bu sezon, onun dışında iyiydi.

Nasıl oluyor bu ya daha 2 ay öncesine kadar yalnızca 2.sezonun Trailer vardı,
az önce baktım 2. sezona ait 10 bölüm sitelerde yayınlanmış toptancı market gibi

Yukarı Alt