Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
You have to install the full version
Will you connect to the tomepage yo dowland the full version nediyor napıcam söylerm isinizi

evt kanka ya banada oldu bune bende anlayamadım.. biri bizi bilgilendirirse çok mutlu olurum.

şimdiden teşekkürler

nerden indircem söylermisin silkroadonline indirdin şimdi birşey anlamadım

nerden indircem söylermisin silkroadonline indirdin şimdi birşey anlamadım napa bilirim programın adı da SRO_Global...

Ya nasıl indireceğiz ya zaten kota damarda şimdi napcaz ya bunlarde durmadan bişileri değiştirip duruyolar ya öfffff be artık biyerlerden bulmaya çalışacağız benim durmumda çok insan vardır heralde*** Sad Sad

beyler nerden iindircez söyleyin www.silkroadonline.net de
bir tane indirme şeyi var onuda indirdim

SİLKROADONLİNE
CLİENT DOWNLAID
(TORRENT)

DİRECT 9.0 EROOR VERİSE YÜKLENEN ONUN ALTINDAKİLERDE WİONDA İÇİN

beyler nerden iindircez söyleyin www.silkroadonline.net de
bir tane indirme şeyi var onuda indirdim

SİLKROADONLİNE
CLİENT DOWNLAID
(TORRENT)

DİRECT 9.0 EROOR VERİSE YÜKLENEN ONUN ALTINDAKİLERDE WİNDOS İÇİN beyler lütfen cvp layın napabilirim

a.q yım bunların oyununun insan gibi artık oyunda oynayamacaz.. yok full versiyonmuş. yok cartmış yok curtmuş.. bunların yapcağı işler bu kadar a.q

böle işin ben .... Nedir bu arkadaş paso değişiklik zaten şu aralar her yer populate ama hala oyun takılıyo. lag mı ne diyolar ya. madem yapıolar tam yapsınlar beh.

bu şeyi indirdim bi program açıldı uTorrent diye bişi. onun içinde mi iniyo silkroad? ve taa baştan mı indiriyoz bizim eski şifrelerimiz ve oyunlarımız gittimi yoksa?

bende yapamadım boşa bekleme kimse sana yardım etmez herkes oyunu deniyor birileri belki insafa gelirde siteyi düşünürse bi yardım eden olur belki bekle kardeş bekle

enciso demiş ki:
Arkadaşlar SRO nun Download bölümdeki (Only europa yazıyo onu indrin 300kb ini yo açınc 867 mb indiriyo o direk sro klasörünün içine gidiypo ondan sonra oynuyosunuz avrupa farkıyla

TurkishGrim(RedSea)
avrupayı isteyen kim normali şimdi gittim sironun????

have to intsall full version diyo zaten ona yes deyin id ve pw isteyecek ona u da yazin login olun sonra karsiniza indirme linki cikacak tiklayin indrn
aaaaaaaaaaaaa ama bu 867 ben bu net suratiye 5 gun durmadan indrsem bitmez bu be Sad((
serefsizler adam gibi oynamamiza izin vermiyolar be Exclamation :lolmuch: Evil or Very Mad

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt