-Resim Silinmiş.

adamın gerçekten içten prd dediğini düşünmeyin benim msjımdan sonra gelen msj gayet acık

kendini beğenmişliğin ukalalıgın tawan yaptıgı an

olay: pvp yapmak için dw deyim. baktım bu darkking orda safe zone dan cıktı daldım nese kestim. 2. sefer için uzaklastım skilllerini vermesini bekledim öle skilller anında fln dalmadımda
verdi skilleri range i ayarladıgım için baktım üstüme geliyor salladım oku gene kestim direk ilk cumle ortada.

nese topici acan ilk msj benden başkada msj gelmicek benden :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yaw kardes bn orada sana demedim WaRioR_BLaDe ye dedim bu adam benim ark ım sinirlendim beni kesip duruyodu nese orada sana daldıım ama kestin daha sonrada orada yazıyo zateen TBR beni kestin die yanlış attım PM kusura bakmaa Sad Sad

Piglet laflarına dikkat ett..!!! bn bu oyun u 2 senedir oynuyorum ve bir sürü char ım var 0-8 yaş arası diosunn beles botcu diosun Ben beles bot hiç bi zaman kullanmadıım.Nese adam gibi dur onu buna karışmaa..!!!! Sadece yanlışlıkla adam a kufur Özrümüde diledim sen sus dilini uzatma her sey e .. !!!!

HaHaHaHa Only4You Senmisin LEN !!! Azuhahahaha Bak Bidaha ileri Geri Laf Etme Ben WaRioR_BLaDe Bu gun pk oldugumda bile Kesemedin Aciz Kişilik

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ulan 5 Para Etmez mişsin Sen Beni Ancak 80 e yakalarsııın !!!!!!!!1

Gözume Gözukme Pk Olmayı Sewen biriyim dir kahvekeyfi

Kardes Bosa Ugrasma Eskiden Bi kaç Char yaptın Die Beni ecceni sanıyosan yanılıyosun Biz ne Senin gibilerini Görduk Sonra Hepsi Abi Dedi Bana Senin Dicen gibi kahvekeyfi

Turk_Knight demiş ki:
Ulan 5 Para Etmez mişsin Sen Beni Ancak 80 e yakalarsııın !!!!!!!!1

Gözume Gözukme Pk Olmayı Sewen biriyim dir kahvekeyfi
HeHeHe bana cekmişsin bana ks yapan ı kesiyom pk oluyomm ama only4you kesmeği sabırsırlıkla bekliyorum..!!!

Yukarı Alt