Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Takımı
Besiktas
Arkadaşlar sizce buraya bir komedyen rütbesi açsak nasıl olur ? forumda ara sıra espri yapar ortamların havasını değiştirir nasıl olur acaba ? :lol:
Şahsen ben olmasını istiyorum ve adayım :lol:

EliteTurk

Aileden
Kulağa hoş gelmiyor ne bileyim komedyen in rütbesimi olur yahu diyenleri duyuyorum şimdiden,nasıl desem adamın komedyen rütbesi olucak ve her girdiği konuya espiri yaparakmı girip çıkıcak iyi bir fikir değil doğrusu gümrükden geçmez bu istediğin ama bak Old School lu olabilirsin şansın varsa. :wink1:

Takımı
Besiktas
LegendMaster demiş ki:
Kulağa hoş gelmiyor ne bileyim komedyen in rütbesimi olur yahu diyenleri duyuyorum şimdiden,nasıl desem adamın komedyen rütbesi olucak ve her girdiği konuya espiri yaparakmı girip çıkıcak iyi bir fikir değil doğrusu gümrükden geçmez bu istediğin ama bak Old School lu olabilirsin şansın varsa. :wink1:
Benim amacım rütbe almak değil zaten tartışma forumunda gelip aptallca espri yapıp gidicek demiyorum sadece hoş olabilir değişik olur en azından heyecan gelir. makara:

Takımı
Besiktas
JawBreaker demiş ki:
I-ıh Etkin çok gereksiz. :P
Aralarda öyle konular oluyorki espri patlatmak istiyorum ya :lol:

mesela sana dediğim zaman kovuyosun böyle bir rütbem olsa kovamazsın ahha :mrgreen:

ps : ne biliyim değişiklik güzeldir heyecan katar hani kısa bir süre denense ? :P

Ekşi,itü,uludağ gibi sözlükleri okuyorsanız; oraların muhabbet havasının nasıl olduğunu bilirsiniz. Mangalda Kül Bırakmayanların Sözlüğü de bu tarz muhabbetler için vardır. Dolayısıyla senin istediğin rütbe sitede zaten mevcut (bkz: Sözlük Yazarı) ama üyeler pek bunun bilincinde değil ne yazık ki.

EliteTurk

Aileden
SweeTChieF demiş ki:
JawBreaker demiş ki:

mesela sana dediğim zaman kovuyosun böyle bir rütbem olsa kovamazsın ahha :mrgreen:

ps : ne biliyim değişiklik güzeldir heyecan katar hani kısa bir süre denense ? :P
Sen o rütbeyi almadanda foruma ve kendine heycan katıyorsun zaten. :wink1:

Takımı
Besiktas
LegendMaster demiş ki:
SweeTChieF demiş ki:
JawBreaker demiş ki:

Sen o rütbeyi almadanda foruma ve kendine heycan katıyorsun zaten. :wink1:
Agresifliğini almak için espri yapardım bak rütbem olsa :P makara:

Ps : Son bir asist üstüde kararını söylesin belli olur zaten nese:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Şimdi gerekli / gereksiz birton yorum gelmeden konunun pencerelerini, kapısını, bacasını kapatalım.

Al sana ince espri :dance:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt