Facebook'da bazı fener sayfaları (fener sayfasına hayran değilim arkadaşlarım paylaştığından görüyorum) şöyle yazmışlar :

Fener 90+6 da atınca şike (!)
Beşiktaş 90+6 da atınca mücadele (!)

Ya bu kadar futboldan anlamayan maçı izlemeden yorum yapan bi zihniyet olabilir mi? Bizim maçta hakem +6 dk uzatma verdi çünkü antebin kalecisi 5 dk yerde yattı. Fenerin maçında +3 verildi +6 da gol attılar. Bizim maçta +6 verildi +6 da attık sorun yok. Tamam pozisyon ofsayt kabul ediyorum. Ama o karambolde o dakikada heleki maç İnönü'de ise hakemin bu kadar baskı altında o ofsaytı görememesi normal ki toramanın ayağının çeyreği ofsaytta zaten. Fener maçında fenerin +6da attığı gol normaldi. Çünkü manisadan bir oyuncuda uzatmalarda baya yerde durdu.

Mojito

Whisk demiş ki:
Facebook'da bazı fener sayfaları (fener sayfasına hayran değilim arkadaşlarım paylaştığından görüyorum) şöyle yazmışlar :

Ya bu kadar futboldan anlamayan maçı izlemeden yorum yapan bi zihniyet olabilir mi? Bizim maçta hakem +6 dk uzatma verdi çünkü antebin kalecisi 5 dk yerde yattı. Fenerin maçında +3 verildi +6 da gol attılar. Bizim maçta +6 verildi +6 da attık sorun yok. Tamam pozisyon ofsayt kabul ediyorum. Ama o karambolde o dakikada heleki maç İnönü'de ise hakemin bu kadar baskı altında o ofsaytı görememesi normal ki toramanın ayağının çeyreği ofsaytta zaten. Fener maçında fenerin +6da attığı gol normaldi. Çünkü manisadan bir oyuncuda uzatmalarda baya yerde durdu.
Evet normal olabilir fakat 3 hafta ard arda nerdeyse net bariz hatalardan 3 puan alınca gerçekten insanın aklına şüphe geliyor.

RigorMortis demiş ki:
Whisk demiş ki:

Evet normal olabilir fakat 3 hafta ard arda nerdeyse net bariz hatalardan 3 puan alınca gerçekten insanın aklına şüphe geliyor.
Hacım bak bursa maçında bi kere o rüştünün pozisyonu çok değişik bir pozisyondu rüştü zaten tuttu topu yan hakemde normal hakemde orta sahaya koştu yani topu tuttuğuna kanaat verdiler. Rüştü ayağa kalkarken istemsizce top içerde oldu. Yalnız topun tamamı çizgiyi geçmedi. Gol olması için çizginin tamamını geçmesi lazım. Antalya maçında evet goldü. Hatta biz tüm taraftarlar hakkımızla olmayan galibiyeti istemiyoruz dedik. Ama pozisyonun tekrarını izlersen görürsün ki yan hakemin görmesi mümkün değil önünü simao ile ibrahim toraman kapatmıştı. Bu maçta da yukarıdaki açıklamaları yaptım zaten. :thumbsup:

Mojito

Eğer maç görüntülerini izlersen spiker bile gol diyor henüz yan kameradan çekmediği halde. ve maç izlerken bile gol olduğunu anlıyorsun. tamam anladım yan hakem göremez fakat orta hakemin görmesi gereken bir posizyon. Şike vardır veya yokturda demiyorum sadece 3. hafta ard arda olunca sadece şüphe uyandırıyor diyorum

RigorMortis demiş ki:
Eğer maç görüntülerini izlersen spiker bile gol diyor henüz yan kameradan çekmediği halde. ve maç izlerken bile gol olduğunu anlıyorsun. tamam anladım yan hakem göremez fakat orta hakemin görmesi gereken bir posizyon. Şike vardır veya yokturda demiyorum sadece 3. hafta ard arda olunca sadece şüphe uyandırıyor diyorum
Ben o pozisyona bişey demiyorum. Gol ama insanlık hali hakemde insan o da hata yapar. Orta hakem teredütte kalıyor yan hakem de net göremiyor golü vermiyorlar. Tamam biz tv den rahat görüyoruz her açıdan gol olduğunu ama onlar göremeyebilir. Neyse uzatmaya gerek yok. Alen reisin dedikleri herşeyi özetliyor aslında :

''İlk yarı da bizim TV den gördüğümüz kadarıyla Antalya'nın bir golü verilmedi. Böyle şeyler İnönü'de bizim başımıza geldiğinde önce Loca'ya döner gol mü? diye sorarız. Ondan sonra tepkimizi koyarız. Antalya'da bizim vereceğimiz tepkiyi verdi. Böyle şeyler futbolun içinde maalesef var, biz zamanında hakemden gol yemiş bir takımın taraftarıyız. Bu tür şeylerin ne demek olduğunu en iyi biz biliriz. Pozisyonda yardımcı hakem Simao'dan ötürü olayı çözemedi.''

Yukarı Alt