Bu konu daha once acıldı ve YASAK'landı.Lutfen kapatırmısın.Olumsuz etkılenenler cogunlukta oldu cunku tesekkurler... detective

Bu video'nun bu sitede yayınlanması yasaklandı tiky paylasım icin tsk ama gercekten olumsuz etkilenenler oldugu icin kaldırıldı modlar tarafından.Hatta ben butun yaz evde tek basıma kaldım ve bu videoyu 10 sn izledigim icin 1 ay gece uyuyamadım benim yasım 25 aramızda cok sayıda kucuk yasta arkadaslarımız var lutfen kapatırmısın tekrar tesekkurler...!

BaD_BoY demiş ki:
seni son defa uyarıyorum eger banlanmak istiyorsan bu davranısına devam et Jigslaw a haber vericem bosu bosuna banlancan sil diyorum su videoyu merak eden girer yotube a bakar arkadaşım burası yeri degil Evil or Very Mad
kardes sildik tehdit etmeyi kes artık ok?

BaD_BoY demiş ki:
Tiky demiş ki:
BaD_BoY demiş ki:
seni son defa uyarıyorum eger banlanmak istiyorsan bu davranısına devam et Jigslaw a haber vericem bosu bosuna banlancan sil diyorum su videoyu merak eden girer yotube a bakar arkadaşım burası yeri degil Evil or Very Mad
kardes sildik tehdit etmeyi kes artık ok?
o tehtid degil uyarı idi sadece sildigine sevindim Wink
kardeşimsin. extraokk

Kardes bunun kuralla filan alakası yok sadece soyle dusun bazı yayınları 18 yasından kucuklerın izlemesini nasıl sakıncalı buluyolarsa bunuda site yonetimi yazın o sekilde buldu.O videodaki goruntu bazılarına gore normal gelebilir ama emin ol cok kısıyı rahatsız edecektir kaipişş Wink

sana o konuda katılıyorum evet 10 yasında bir cocukta yanlıslıkla merak edip acıp bakabilir anlık birşeydi düşünemedim özür dilerim.

Gerçek bişi değil buna inananların aklına şüpheyle bakarım böle bişi olamas Evil or Very Mad

ben bunu taaa ne zaman önce izlemiştim.Çok tiksiç bişi. Bi gece rüyama girmişti detective detective

Lütfen Şu Konuyu kiLitLeyin! Lütfen ! Hatta Topici bile SiLinmesini Rica Ediyorum...

Ben Youtube'den Şimdi izLedim Ve İnanın Çok Kötü Oldum.. Lütfen Topic siLinsin Lütfen.

Leth4L demiş ki:
Lütfen Şu Konuyu kiLitLeyin! Lütfen ! Hatta Topici bile SiLinmesini Rica Ediyorum...

Ben Youtube'den Şimdi izLedim Ve İnanın Çok Kötü Oldum.. Lütfen Topic siLinsin Lütfen.
topic tarihine bak rafa kaldırılmış bir konuyu gündeme getiriyosun yaw ne adamsın

Yukarı Alt