arkadaşlar yargısız infaz yapıyorsunuz.gm e tıklayıp pm atamıyor olabilirsiniz fakat $[GM]Crayon .... şeklinde kendiniz yazıp pm atabiliyorsunuz.şahsen yazdım..gerçi cevap vermedi ama Rolling Eyes

The_DifferenT demiş ki:
Hiçbir Gm ile pm den konuşamazsın sarı_kedi dogru soylemiş bi aralar GM_xxxxx şeklinde acc açmak mumkundu o sıralar denk gelmiş yakalamışsın
yaw nasıl insanlarsınız yaw :)))

arkadaşım sahte gmler pembe mi yazı yazıyor allah aşkına....

endorphin demiş ki:
DoNJuaN demiş ki:
çok doğru söledin böyle bişey olamaz
kendinden eminsen bana bunun sahte olduguna dair bir gerekçe göster !
sen dogru oldugunna dair bi gerekce göster bana inandııcı gelmedi.
bak dostum GM ile özelden asla görüşemezsin ben özelden konustum diyende cıksın elini öperim . bi aralar botları dc etmek için GM_qqqqq gibi isimler cıkıyodu artık bunu yasakladılar.

Jigsaw

Aileden
Bunun fake olduğunu iddia edenler yanılıyorlar çünkü bu resim %100 gerçektir. Wink

Jigsaw

Aileden
Dün gece 2 de yattım bugün sabah 6 da kalktım ve şu an saat gece 1:30. Yani uyku vakti. Razz

Jigsaw

Aileden
By__dRaCuLA demiş ki:
ilk defa görüom gm ye pm atıldığını :lol:
Belki nickini yazarak değil sadece o sana bir şey yazınca üstüne tıklayarak konuşabiliyorsundur. Wink [GM] bu sonuçta.

DoNJuaN demiş ki:
Rational demiş ki:
Arkadaşlar burda gelip fake yaptı diyelim eline ne geçecek yani? Neden yapsın boşuna? Lütfen bir şey yazmadan önce düşünün sonra yazın. Endorphin adlı üyemizi önceden beri tanırım ve hiç bu tür boş şeylerle uğraşmaz. Bilmeden sallamayın lütfen.
bilmeden salladıgımı neye dayanarak söyledin anlamıs degilim. nerden cıkardın? ikincisi ben yazarken düşünerek yazarım emin ol Exclamation ücüncüsü de, ben gm lerle kac kere karşılaştım birindede özeline yazamadım. arkadasın boş demiyorum ama bende iddia ediyorum gm ile özelden hiçbir şekilde yazışamazsın Exclamation Exclamation Exclamation
harbi lol sünüz ya , adam cvp vermezsen banlanacaksın demiş bu adam pm atmaktan başka nasıl cvp verebilir gm e ? o lafı söylediyse pm atma yetkisini de vermiştir bu arkadaşa biraz düşünceli olun çamur atmayın millete hemen !! Evil or Very Mad

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
endorphin demiş ki:
yaw bu konu nereye gelmiş böyle yaw :)))) harbi komik...

arkdaşlar sro beta oldugu günden beri bu oyunu oynuyorum o günü hatırlamıyorum bile :) bi bakayım dedim şu screenshotlarıma baktım bu var koyayım dedim... 1ncisi fake gmler pembe yazı yazamazlar... ikincisi eskiden gm ler eğer isterse kendilerine pm atılmasına izin verebiliyor ne yani adam oyunda özelden konuşamayacakmı.... 3ncüsü eskiden gmler pm yoluyla bot kullanan bi çok kişiyi banlıyordu... neyse kapatalım konuyu herkesin ne düşündüğüne saygı duyarım... işte böyle bi screenshot ...
Bu fake değil arkadaşlar.ben de betadan beri oynuyorum bu oyunu önceleri gmler ortalıkta fink atıyordu ben de caryon a pm atmıştım ama cevap gelmedi sonrasında blockladı sanırım atamadım çünkü.İnsanları da böyle suçlamayın herkes yalan söyliyecek diye bir kaide yok.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GM ile bende oasis de pm den konuştum bilinösizce konuştum sonradan öğrendim GM olduğunu ama mesaj atabilmiştim ilk o bana mesaj atmıştı Wink

resim güzel bu resim de oasis server ından detective

Jigsaw demiş ki:
Bunun fake olduğunu iddia edenler yanılıyorlar çünkü bu resim %100 gerçektir. Wink
Çok dooru çünkü gm le bende konuştum gm ye sen atamıyosun ama o sana attın da sen onla konuşabiliyosun ben knght ta oynamıştım ordada ööle silkroadada konuştum ordada öyle
bottadı bi baktım gm pm atmış az daa banlayoduk bi baktım gm bişi ler yazmış

extraloob demiş ki:
GM ile bende oasis de pm den konuştum bilinösizce konuştum sonradan öğrendim GM olduğunu ama mesaj atabilmiştim ilk o bana mesaj atmıştı Wink

resim güzel bu resim de oasis server ından detective

Evet resim oasisten bilirsin sende o dönemleri extra .... bide GM IceMilk le beraber cave de kastın mı hiç sende benim gibi :) daha Gm felan değildi o zamanlar...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Lord_Serkan demiş ki:
DoNJuaN demiş ki:
Rational demiş ki:
Arkadaşlar burda gelip fake yaptı diyelim eline ne geçecek yani? Neden yapsın boşuna? Lütfen bir şey yazmadan önce düşünün sonra yazın. Endorphin adlı üyemizi önceden beri tanırım ve hiç bu tür boş şeylerle uğraşmaz. Bilmeden sallamayın lütfen.
bilmeden salladıgımı neye dayanarak söyledin anlamıs degilim. nerden cıkardın? ikincisi ben yazarken düşünerek yazarım emin ol Exclamation ücüncüsü de, ben gm lerle kac kere karşılaştım birindede özeline yazamadım. arkadasın boş demiyorum ama bende iddia ediyorum gm ile özelden hiçbir şekilde yazışamazsın Exclamation Exclamation Exclamation
harbi lol sünüz ya , adam cvp vermezsen banlanacaksın demiş bu adam pm atmaktan başka nasıl cvp verebilir gm e ? o lafı söylediyse pm atma yetkisini de vermiştir bu arkadaşa biraz düşünceli olun çamur atmayın millete hemen !! Evil or Very Mad
+1

Eskiden GMLere Pm Atılıyordu Ama Şimdi Atılmıyor...

DoNJuaN demiş ki:
endorphin demiş ki:
DoNJuaN demiş ki:
çok doğru söledin böyle bişey olamaz
kendinden eminsen bana bunun sahte olduguna dair bir gerekçe göster !
sen dogru oldugunna dair bi gerekce göster bana inandııcı gelmedi.
bak dostum .GM ile özelden asla görüşemezsin ben özelden konustum diyende cıksın elini öperim .. bi aralar botları dc etmek için GM_qqqqq gibi isimler cıkıyodu artık bunu yasakladılar.
bak bi çok kişi pm atmış GM e :) kimin elini öpmek istersin DoNJuaN

_Darkness_ demiş ki:
baho1992 demiş ki:
yaw beyler ozmanlar gm isimleri felan yazabiliordunya kabul edio du heralde oda bunlardan biridir zaten caryon cart curt adlı gm yokki kahvekeyfi
puahahah oyunun ilk GM leri [GM]Gargamel - [GM]Crayon & [GM]Pizza Wink Exclamation
olabilir en azından ben duymadım zaten olsa bile fake oldu belli

baho1992 demiş ki:
_Darkness_ demiş ki:
baho1992 demiş ki:
yaw beyler ozmanlar gm isimleri felan yazabiliordunya kabul edio du heralde oda bunlardan biridir zaten caryon cart curt adlı gm yokki kahvekeyfi
puahahah oyunun ilk GM leri [GM]Gargamel - [GM]Crayon & [GM]Pizza Wink Exclamation
olabilir en azından ben duymadım zaten olsa bile fake oldu belli
Şöyle git biraz www.silkroadonline.net sitesine orda Foruma gir GM isimleri belirtilmiştir. kendi kendini kandırma cahilde kalma..

Yukarı Alt