allah için birisi bi yardım etsin 24 saat dc yemeden durabilecek yada dc yedimi otomatik giriş yapan bi bot var mı allah rızası için

ps:sakın ibot demeyin 2 aydır ibot kullanıyorum bi sp farm yapam dedim 2 ayda 50k sp kastım hem server dolu gece 4-5 gibi sokuyomrum charları, yatıp uyuyorum bi bakıyorum uyanınca hemsi dc yemiş :cry:

zehirx demiş ki:
allah için birisi bi yardım etsin 24 saat dc yemeden durabilecek yada dc yedimi otomatik giriş yapan bi bot var mı allah rızası için

ps:sakın ibot demeyin 2 aydır ibot kullanıyorum bi sp farm yapam dedim 2 ayda 50k sp kastım hem server dolu gece 4-5 gibi sokuyomrum charları, yatıp uyuyorum bi bakıyorum uyanınca hemsi dc yemiş :cry:
Bak canım benim sp farm yapıyorum diyorsun demekki bu oyunu ciddiye alan bir oyuncusun buda demek oluyorki para harcamayada meyilli olman lazım ibot zırt bot hepsi geçici botlar sağlık bir şekilde kasacam diyorsan sbot veya isro bot alacaksın ötesi yalan bunlardanda sbot daha populer hepimiz bunu kullanıyoruz diyeceksin maliyetli he 1 ay harçlıklarını biriktirsen sbotla 2 günde 50k sp kadarsın yani şu durumundan çok daha karlı olursun ha yinede ücretsiz bot istiyorum diyorsan

viewtopic.php?f=822&t=196136&st=0&sk=t&sd=a
veya
viewtopic.php?f=82&t=196422&p=2467675#p2467675

zehirx demiş ki:

Mbot var oto kendi girio

weeman yaptığı yeni bi bot çıktı phbot diye onda hem clientless varmış aylık 4$ kullanan varmı ?24 saat dc yemeden dursun yeterki

Yukarı Alt