Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yetenek Sizsiniz Favorim !

Bilal Avcı & Uğur Karameşe Papi Dansı

:buddha:

Son düzenleme:
Usta tek kelimeyle sahtekarlar.Bu formatlı başka ülkenin yarışmasındaki dansçıların kareofrafisini çalıp aynısını koymuşlar.Hadi onu geçtim bizim kareografimiz diyede açıklama yapmışlar ki o diğer yabancı dansçıların dansını yüzbinlerce kişi izledi Türkiyede emiminki gördüklerinde ' bune lan aynısını yapıyorlar ' dediğine eminim.

Ps:Zaten izlediğim kadarıyla elemelerde diğer dans grupları veya dansçılar yorumlarında 'en azından biz başkasından çalmadık kendi kareografimizle katıldık' diyede açıklama yapmışlardı.Emeğe saygısızlık bu yaptıkları.

[youtube]9wcg6VWW7LE&feature=related[/youtube]

[youtube]YI1ngpBs9Qc&feature=related[/youtube]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Frequency demiş ki:
Usta tek kelimeyle sahtekarlar.Bu formatlı başka ülkenin yarışmasındaki dansçıların kareofrafisini çalıp aynısını koymuşlar.Hadi onu geçtim bizim kareografimiz diyede açıklama yapmışlar ki o diğer yabancı dansçıların dansını yüzbinlerce kişi izledi Türkiyede emiminki gördüklerinde ' bune lan aynısını yapıyorlar ' dediğine eminim.

Ps:Zaten izlediğim kadarıyla elemelerde diğer dans grupları veya dansçılar yorumlarında 'en azından biz başkasından çalmadık kendi kareografimizle katıldık' diyede açıklama yapmışlardı.Emeğe saygısızlık bu yaptıkları.
kuzum matematik teoremler üzerine kuruludur ve soruları teoremlere göre çözersin bu da popping dansı yani popping teoremi onlarda buna göre dans ediyorlar bu bağlamda sorun yok ayrıca bizimkiler verdiğin video linktekilerine 10 basarlar ki ben creative birisiyimdir kaliteyi farkı rahatça görebilirim emin ol bizimkiler süppooooo :buddha: :kalp: :beer: :muck:

Ps : dünyada bunu yapan sayılı kişiler varmış 7-8 kişi bu bağlamda büyük başarı bence yaptıkları en basitinden buyur otur biz yapalım bakalım olacak mı ki eminim olmaz çünki ruhumuzda o kabiliyet yok onlarda ise fazlasıyla var :coffee:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SnowFlake demiş ki:
Süzgeçten geçirdim beğendim yolları açık olsun makara:
Şu programı bir kere baştan sona izlemedim ama pek bir şey kaçırdığımı sanmıyorum :rolleyes1:

sen sen ol haftaya kesinlikle finali izle, ayrıca bu tarz programları izlememek büyük hata görsel kabiliyetiniz asla gelişmez, örnek Acun'a bak tüm programların formatları avrupadan alıntı logoları bile benzer neden biliyor musun adam yurtdışını takip ediyor veya bir başka birşeye bak emin ol o da yurtdışından alıntıdır sözün özü avrupa bizden 500 yıl ileride 8)

Takımı
Besiktas
Okan abi bende Taksim civarında kursunu buldum oraya akanzi yakında videolarımı koyarım siteye :lol:

kendi yaptıkları kareografi olsa belki beğenirdim ama -

Kendi emekleri ile yapıyorlar. Kazanıyorlarda "Kiss Of Steps"

Takımı
Besiktas
SweeTChieF demiş ki:
Okan abi bende Taksim civarında kursunu buldum oraya akanzi yakında videolarımı koyarım siteye :lol:
Okan abi fiyat felan konuşayım şartları gidelim çok güzel olur ben bayılıyorum ya. :mrgreen:

Mopneet

Frequency demiş ki:

Kareografi tıpatıp aynı değil.
Baya fark var.
Ayrıca her şeyi geçtim aynı olsa bile sonuç olarak çok yetenekliler.
Gerçekten muhteşem bir şov.

Ali taran 'a yarılıorum yahu :D hadi papi hadi :lol: '' Ne pi? '' İlk hanginz hanginize merhaba dedi? adasdas :lol:

PS: 1. videodaki kareografi çalıntı-- ama 2. süppo ^^

invaders

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
SnowFlake demiş ki:
Süzgeçten geçirdim beğendim yolları açık olsun makara:
Şu programı bir kere baştan sona izlemedim ama pek bir şey kaçırdığımı sanmıyorum :rolleyes1:

sen sen ol haftaya kesinlikle finali izle, ayrıca bu tarz programları izlememek büyük hata görsel kabiliyetiniz asla gelişmez, örnek Acun'a bak tüm programların formatları avrupadan alıntı logoları bile benzer neden biliyor musun adam yurtdışını takip ediyor veya bir başka birşeye bak emin ol o da yurtdışından alıntıdır sözün özü avrupa bizden 500 yıl ileride 8)
acun un bütün yarışmaları avrupadan alıntı ama adam hakkını veriyor :detective:
mesela şu anda fear factor ı asuman sunuyo hiç heyecan alamıyorum acun sunarken çok heyecenlı oluyordu

Frequency demiş ki:

Tam bunları yazmak için girmiştim bu topice :thumbsup:

Kitty

ben Türk halkına güvenmiyorum pffff gözlerimden ameliyat olucam dedi 1.yaptılar PFFFT

Kitty

ben Türk halkına güvenmiyorum pffff gözlerimden ameliyat olucam dedi 1.yaptılar PFFFT
ayrıca kareografileri de KESİNLİKLE ÇALINTI ıyy çok aşağılıklar ya

Heather demiş ki:
ayrıca kareografileri de KESİNLİKLE ÇALINTI ıyy çok aşağılıklar ya

ağır gel birader de --- Aşağılık değil :D aşağlık :lol:

Yukarı Alt