Silkroad-R ’dan herkese merhaba.

Siz oyuncularımızın oyunumuza sürekli desteği için öncelikle teşekkür ederiz..Buna istinaden siz oyuncularımıza harika haberler vermekten memnunuz!

‘Yeni Silkroad-R Oyuncularına 3 Farklı Hediye ’ etkinliğini, daha fazla yeni oyuncuya merhaba demek ve harika hediyeler vermek için uzattık

Etkinlik 5 Haziran, 2012 tarihine kadar uzatıldı. Tüm arkadaşlarınızı, komşularınızı çok geç olmadan Silkroad-R daki maceraya davet edin!

Ayrıntılar aşağıda.

Etkinlik Süresi: 17 Nisan, 2012 (Haftalık sunucu bakımı sonrası)dan 5 Haziran, 2012 (Haftalık sunucu bakımı öncesi)

Etkinlik Detayları:

Daha önce yayınlandığı üzere 15 Mayıs, 2012 de. Ek olarak, 5 Haziran, 2012 de aynı hediyeler yeni Silkroad-R oyuncularına verilecektir.

(1) Silkroad-R’ I ziyaret eden ve oyun sözleşmesini ilk defa kabul edenler için muhteşem bir avatar verilecektir.

Avatar Ödülü: Yeni Saint Knight Outfit Rental Avatar Full Set (7gün)
* Karakterlerin cinsiyetine gore 2 tip avatar verilecektir.Verilecek olan avatar takas edilemez fakat NPC dükkanlarına satılabilir.
* Silkroad-R’ ı ziyaret eden halihazırda varolan Portal oyuncularımız bu etkinliğe katılabilir
.
* Ödüller Web Item Inventory üzerinden üç-adım hükmü sürecinde. verilecektir.
Avatar Takdimi:Ilk: 8 Mayıs, 2012’ deki haftalık sunucu bakımı sırasında
Ikinci: 15 Mayıs, 2012’ deki haftalık sunucu bakımı sırasında
Üçüncü: 5 Haziran, 2012’ deki haftalık sunucu bakımı sırasında

(2) Silkroad-R’ dan diğer bir Cool avatar ise yeni bir karakter yaratıp etkinlik süresince level 30 yaparsanız sizlerin olacaktır.

Avatar Ödülü: Fairy Outfit Avatar Full Set
* Karakterlerin cinsiyetine gore 2 tip avatar verilecektir.Verilecek olan avatar takas edilemez fakat NPC dükkanlarına satılabilir..
* Ödüller Web Item Inventory üzerinden verilecektir.

Avatar Takdimi: 15 Mayıs , 2012 ve 5 Haziran, 2012’ deki haftalık sunucu bakımı sırasında
Ilk Takdim: Oyun sözleşmesini, 17 Nisan, 2012 (sunucu bakımı sonrası) ~ 15 Mayıs, 2012 (sunucu bakımı öncesi) kabul eden ve level 30 üstüne erişenler için ödüller 15 Mayıs, 2012’ de verilecektir.
Ikinci Takdim: Oyun sözleşmesini, 17 Nisan, 2012 (sunucu bakımı sonrası) ~ 15 Mayıs, 2012 (sunucu bakımı öncesi) kabul eden ve level 30 üstüne erişenler için ödüller 5 Haziran, 2012’ de verilecektir.

(3) 5 farklı ödül ise Silk item alan ve 100 Silk ve üzeri harcayan oyuncularımıza verilecektir.

Ödüller:
- 10% damage increase / absorption scroll (1),
- Option level +1 enhancement Scroll (1)
- Instant resurrection Scroll (1)
- 100% resurrection Scroll (1)
- Clock of Reincarnation (1 gün)
* Ödüller Web Item Inventory üzerinden verilecektir.
Ilk Takdim: 100 silk ve üzeri harcayan kullanıcılar için 17Nisan, 2012(sunucu bakımı sonrası) ~ 15 Mayıs, 2012(sunucu bakımı öncesi), 15 Mayıs, 2012’ de verilecektir.
Ikinci Takdim: 100 silk ve üzeri harcayan kullanıcılar için 15 Mayıs, 2012 (sunucu bakımı sonrası) ~ 5 Haziran, 2012 (sunucu bakımı öncesı), 5 Haziran, 2012’ de verilecektir.

Katılımcılar bu 3 Büyük Armağanıda Kazanabilir! Silkroad-R’ dan daha fazla etkinlik ve sürpriz bekleyebilirsiniz!

Teşekkürler.

Saygılarımızla;

Yukarı Alt