Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Xanthos demiş ki:
fiyatlar süper, tereddütsüz alışveriş yapardım,ihtiyacım olsaydı tabi :)

Her iki taraf için de kazançlı bir anlaşma olmuştur umarım :kalp:

evet hacım bende baktımda gold ver silk al olayı güzel olmuş, şimdi bende test ettim de gayet hızlı işlem yaptılar.

sanırım burda olan bitenleri gördüler başladılar hızlı çalışmaya işte buna sevindim :headbang:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GNR demiş ki:
Hayırlı olsun . Her ne kadar sevmesemde ticareti döndüren reklam ldugu için katlanıyoruz ( yada prg. saolsun engelliyoruz ) :)

tıklasan ölürsün değil mi makara:

güzel yerlere geleceğini umuyorum, çünki çok güzel bir yere reklam veriyor...500 silk almışım :D onlineoyunhizmeti & extraloob Ftw :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gold verdim silk aldım gayet hızlı gelişti olay teşekkürler onlineoyunhizmeti.com :kalp:

GNR

rank8
extraloob demiş ki:
GNR demiş ki:
Hayırlı olsun . Her ne kadar sevmesemde ticareti döndüren reklam ldugu için katlanıyoruz ( yada prg. saolsun engelliyoruz ) :)

tıklamak mühim degil benim için sayfada sagda solda cıkıyor , nereye gitsek bizimle geliyor vs. pc kastırıyor ve daha çok insanı o reklamı verenden uyuz ediyor :) o yuzden prg. ile engelliyorum :P pc dandik , net daha dandik bence vatandaş haklı başka çaresi yok :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GNR demiş ki:
extraloob demiş ki:
GNR demiş ki:

tıklamak mühim degil benim için sayfada sagda solda cıkıyor , nereye gitsek bizimle geliyor vs. pc kastırıyor ve daha çok insanı o reklamı verenden uyuz ediyor :) o yuzden prg. ile engelliyorum :P pc dandik , net daha dandik bence vatandaş haklı başka çaresi yok :mrgreen:

o zaman np :P

Yukarı Alt