Pro

rank8
Oyunda olan sorun dunmgr.des dosyasının yaptığı hatamış
İlk olarak yapacağımız oyunu komple silip yeniden yüklüyoruz.

NOT: Oyun mutlaka C:\MAYN Games\KaraHan'a yüklenmeli. Manuel patch için !

Sonra oyunu Launcher den kesinlikle açmıyoruz. Oyun yüklendikten sonra direk manuel patch i kuruyoruz.
Link aşağıdadır;

Download
Tıkla
Download

Şimdi yapacaklarımız şunlar;

İLK OLARAK !!!

Dosyanın uzantılarını görmek için Araçlar > Klasör Seçenekleri > Görünüm > Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle > Seçenekteki onay işaretini kaldırıp Tamam diyip çıkıyoruz.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Kurulum tamamlanmıştır.

SORU-CEVAP KISMI !

Soru 1: Oyuna giriyorum fakat video yu geçtikten sonra oyundan atıyor, Ne yapabilirim?
Soru 1 - Cevap 1: Oyunu büyük ihtimalle editlenmiş veya eksik yüklenmiş. Yapacaklarınız oyunu C: ye yükleyip hiç patch yapmadan manuel patch i yükleyip oyuna girmektir.
Soru 1 - Cevap 2: Büyük ihtimalle Launcher.exe dosyası bozuk çalışıyordur. Yeni sağlam bir Launcher.exe dosyası bulmanız gerekli.

Soru 2: KaraHan a tıklıyorum fakat Launcher.exe dosyası 5622 de kalıyor, Ne yapabilirim?
Soru 2 - Cevap 1: Oyun klasörünün içinde olan Launcher.exe dosyası bozulmuş / Launcher.exe dosyası bozuk çalışıyor. Yapacaklarınız sağlam, düzenli çalışan bir Launcher.exe dosyasını kendi PC nizdeki dosya ile değiştirip oyuna girmektir.

Soru 3: KaraHan a tıklıyorum fakat 6220 KB de duruyor, Ne yapabilirim?
Soru 3 - Cevap 1: İlk olarak oyunu komple silin, yeniden yükleyin. Sonra oyuna hiç girmeden 24 Haziran 2009 patch ini yükleyin. Büyük ihtimalle sorun kalkar.

Soru 4: Char ıma girdiğimde Hesabınız hala aktif. 10 Dk sonra yeniden deneyiniz gibi bir mesaj geliyor, Ne yapabilirim?
Soru 4 - Cevap 1: Oyunda oynarken büyük ihtimalle internet kesikliği olmuştur. 20 dk sonra oyuna yeniden girdiğinizde sorun çözülücektir. Ama eğer bu 45 dk yı geçerse lütfen ticket atınız.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt