Biz Burda Paylaşım Yapıyoruz SaygısızLık Yapmayın Evil or Very Mad Açtırma BayramLıq Agzımı Oruc Oruc viewtopic.php?f=53&t=22087 Bu Yöntem İŞe Yarıyo Siz Gelip Konuyu Kitliyosunuz Maksat Paylaşım AMa Bunu Anlamıyosanız Baştan SÖleyin

KESİN DENEDİM OLUYOR

Multiclienti Kurduktan Sonra Loopacki Devre Dışı Bırakıp Deneyin

LİNK:

Sendspace - Send big files the easy way. Files too large for email attachments? No problem!
Rapidshare - RapidShare: 1-Click Webhosting
Megaupload - MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service
Mediafire - Multiclient.rar

tsk ederim tombalaci eline koluna yüregine salik hemen deniyecem

acaba sen eldorado serverinde mi oynuyorsn ismin hic yabanci gelmedi :lol:

ewt arkadaslar bu sadece tombalacıya özel yapım bende c10 verdi arkadaslarımada C10 vermis forumun % 90 lık bir kesimi c10 diyor admin ve modlarda da calısmıs olsa sabitlerlerdi yani diyecegim eli bos gönlu hos bir site değil burası % 100 çalısan birşey olsa zaten sabitlerde görürsünüz bosa zaman kaybından başka bişey değil

arkadaşlar ben sabah 5 te denedim
2 charla gitmeyi başardım
ama işyerimdeki pc de bi türlü c10 hatasını geçemedim. rvr gittiğimde evde bidaha denedim yine açıldı çift çar. konu bi bakıma doğru ama pc nin ayarlar8ıyla ilgili bir püf noktası var. bu arada konuyu açan arkadışımızın emeğine sağlık.

KARDEŞİM ÇOK SAĞOL KAFAYI YEDİM OYUNA GİREMEDİİİM İCİM AMA SEN BU OLAYI CÖZDÜN BENİM İCİN ARKADAŞLAR TAVSİYE EDERİM İŞE YARIYOR

arkadaşlar ben kendi pc imde aynı anda 5 char açtım ve oynadım
süper valla. inanmayanlar bunukullanmayı bilmideikleri için inanmıyorlardır. 12.10.2007 ve hala çalışıyor. şu an 4 çarla oyundayım aynı anda hepsini kasıyorum. çok zevkli çalışma için saolun.

korpus1646 demiş ki:
KARDEŞİM ÇOK SAĞOL KAFAYI YEDİM OYUNA GİREMEDİİİM İCİM AMA SEN BU OLAYI CÖZDÜN BENİM İCİN ARKADAŞLAR TAVSİYE EDERİM İŞE YARIYOR
,
Bahse bile girerim bu adam senin tombalacı adam 10 ekimde foruma üye oluyo ve daha tbotu kullanmadan ve hiçbir acemilik göstermeden sana tşk ediyo... ilginç... hem bak ne kadar uyuyo nikine 16(yaşın) 46(maraş) olabilir mi ? modlar lütfen siz inceleyip yorum yapın ona göre indirelim...

dj_shark demiş ki:
korpus1646 demiş ki:
,
Bahse bile girerim bu adam senin tombalacı adam 10 ekimde foruma üye oluyo ve daha tbotu kullanmadan ve hiçbir acemilik göstermeden sana tşk ediyo... ilginç... hem bak ne kadar uyuyo nikine 16(yaşın) 46(maraş) olabilir mi ? modlar lütfen siz inceleyip yorum yapın ona göre indirelim...
Lem Olm Açtıracan BayramLıq Agzımı Zorla Lem Evil or Very Mad Sen Ne Bicim AdamSın Sen Babandan Bile Kuşkulanırsın Baban Oldugundan ADAM OL ADAM !!! Önce Bi Dene Sonra Yorumunu Yap Denemeden Yorum Yapma Be Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

dj_shark demiş ki:
korpus1646 demiş ki:
,
Cok Biliosan IP Leri Fln Da arastır Evil or Very Mad

Yukarı Alt