Resimde gördüğünüz üzre koyunları otlatabilirsiniz ama bu işi para için deil tıpkı hunterlık gibi ,hayrına yapmalısınız.

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
İlk yorum bende hadi

Biraz belli oluyor foto shop oldugu ama güzel en öndeki koyunu koymasaydın eger daha ilgi cekici olurdu ama ama yinede elerinsa saglık nice extraokk

Ray_jovan demiş ki:
İlk yorum bende hadi

Biraz belli oluyor foto shop oldugu ama güzel en öndeki koyunu koymasaydın eger daha ilgi cekici olurdu ama ama yinede elerinsa saglık nice extraokk
bence onuda koyması super olmus :) meraklı koyun kameraya bakıo :lol:
yaw ustam oyuncularına soylesene kameraya oynamayın die dogal davranın falan Razz

:lolmuch: :lolmuch: :mrgreen:

Ray_jovan demiş ki:
İlk yorum bende hadi

semerkant civarinda koyunlar war bende gordum evil wolf ların orda ps fln digil yani salladın tutmadi detective

Hemen atlamışsınız ps diye. :lolmuch:

Bu koyunlar oyunda semerkandın ilersinde Cloiser mobların oldu bölgede var. Gerçek yani ps deil :mrgreen:

cNeyT demiş ki:

Bu koyunlar oyunda semerkandın ilersinde Cloiser mobların oldu bölgede var. Gerçek yani ps deil :mrgreen:
mobların adını gormeynce ps sandım :lol: ama ynede super dogal ya da sentez :lolmuch:

cNeyT demiş ki:

illa Sunını parlatcan dmi oyunda gordugun yetmiormu Razz Razz :lolmuch:

ebri demiş ki:
O sun benm deildi ve hiç benim olmadı abeyy Crying or Very sad Crying or Very sad :lol: resim çekilmek için almıştım masterdan. :mrgreen: Sattı saten güzelim sun u :lolmuch:

Buarada _XEM_ e teşşükrler tekrardan resimdeki efekt için Wink

DarkHero demiş ki:
ebri demiş ki:
sanırsam crackli tbot kullanıon 0801 :lol: union logosu gozukmemiş :lol:
Walla iyiki söyledin bende düşünüp duruodum niye görünmüo diye^^ .Harbiden saol .
bot cıkalı 6hftayı gecti artık yeni seyleri gormuo :lol: sronun sonuna kadar bu bot gider gibime gelio :) her pecte paralılar bot beklio biz hemen baslıoz kasmaya :))
80e kadar farmı yapar bu bot yeni skillerin bazılarını gormuo ama oda yeter :)

cNeyT demiş ki:
ebri demiş ki:
O sun benm deildi ve hiç benim olmadı abeyy Crying or Very sad Crying or Very sad :lol: resim çekilmek için almıştım masterdan. :mrgreen: Sattı saten güzelim sun u :lolmuch:
hadi be bizde senin die bakıoduk woah be falan Razz :)) hyd işte be benimde olmadı ins 76da sun bladem olcak bakalım :lol: Razz

Pennywise demiş ki:
ebri demiş ki:
cNeyT demiş ki:

mobların adını gormeynce ps sandım :lol: ama ynede super dogal ya da sentez :lolmuch:
mob değil dekor bunlar Wink
samarkanda gtmedim ondandır! var var diince mob olur dedim hral sroda nolcek baska :) nyse bilmemek diil ogrenmemek ayıp Razz ogrendim :)

Raj Jovan biraz halkın içinde gez.Hep hotan hep hotan olmaz ki ..:)
Samarkandın koyunu sonra kıçar oyunu :)

Yukarı Alt