- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

önce Gm ye mesaj aıp katılacağınızı belitiyorsunuz oda size kaydedildi die mesaj gönderior sonra sizi deadrawineye ışınlıyor dead ravinein girişi ve çıkışı statue of justicelerle kapatılmış durumda :) sonra sıraya geçiyorsunuz 3/2/1 GO dior öbür ucuna kadar speedsiz zergsiz koşuyorsunuz. uçta bir başka GM stall kuruk halde beklior stalldan pill i almanız gerekli (dikkat edin 9999999 m ye at ta koyuyor benim gibi onu almaya çalışmayın yoksa kaybedersiniz :)) sonra pili alana 5 Dg istediği sun silahı veriolar.. ha bide her savaşa katılana her tur için 1m verilior..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
İyiymiş.Sun dedin dimi yanlış olmasın da :) Sun biraz fazla bence sos veriyolardır gibime geliyo.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sun veriyorlar ve eğlence harbiden güzel dead ravine giriş çıkışları kapatılmış makara bir yarış desenize ucu ucuna gidiyorlardır ben girsem banko kazanırım eski yarışçılardan bir ben kaldım ideal çizgiyi tutturdun mu olay biter 8)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
O sıra tam uri çıkıyormuş ravine de ahahah o zaman al sana etkinlik olur işte, mecbur GM kesecek :mrgreen:

PS : Aslında katılmak lazım, iyi gold kasılır böyle makara:

Toxicated demiş ki:
O sıra tam uri çıkıyormuş ravine de ahahah o zaman al sana etkinlik olur işte, mecbur GM kesecek :mrgreen:

PS : Aslında katılmak lazım, iyi gold kasılır böyle makara:
GM:yarışı kazanana Uri kestiririm derse:=)(Çıktıgı sıarada tabikide)

Yukarı Alt