ALLAH CARPSINKI ben gırmedım ben ıp adresınden yazı nasıl yazılır onu bılmıyorum bu arada capslock ben extacyle o mevzudan berı konusmuyorum Ki :D

d0d0can demiş ki:
Ben bu adamın ıp adresıne nasıl gırıpde 2 tane mesaj yollamısım..
benim bu sitede hesap veremiyeceğim yada herhangi bir topic yüzünden açıklamasını yapmadan ters bişey yapacağım hiç bir kimse yoktur, olmayacaktır. ama senin bu cocuksu yönün yüzünden sana diyebileeğim tek sey var hep kaybedeceksin hayatta,
şimdi noldu benim yaptığımı sandın yada yaptırtığımı ama demekki konu bu değilmiş :wink1:

Hayatta hiç bir zaman yargısız infaz yapma, :coffee:

Quensis demiş ki:
RabdoR demiş ki:
Extacy demiş ki:
Konu taşınmıştır :arrow: Off Topic
dodoya karışmayın lan extacy çok ipi adresine girilmesini istiosun heralde istiosan giriyim çökeltiyim o pcni
Gerizekalı Embesil Yaratık..
bırak hacım böyle aklı dengesi bozuk olanlarla muhattab bile olmaya değmez...

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
RabdoR demiş ki:
Extacy demiş ki:
dodoya karışmayın lan extacy çok ipi adresine girilmesini istiosun heralde istiosan giriyim çökeltiyim o pcni
Çok istiyorum. Lütfen benim ip adresimi bul ve Pc'mi çökert :buddha: Ama çökertemezsen ben seni çökertirim :thumbsup:

Wax Whine demiş ki:
RabdoR demiş ki:
Extacy demiş ki:
Çok istiyorum. Lütfen benim ip adresimi bul ve Pc'mi çökert :buddha: Ama çökertemezsen ben seni çökertirim :thumbsup:
Gerek Yok Ben Arkadaşı Çökerttim :mrgreen:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Quensis demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
RabdoR demiş ki:
Gerek Yok Ben Arkadaşı Çökerttim :mrgreen:
Tüh :mrgreen:

Nabıyım Benım Konuyla Alakam Yok Ama Cok Istemıssınız Nasıl Yapılcagını Anlatın Ben Yardımcı Olmaya Calısayım sıze ıstersenız :D

Yukarı Alt