bhence artık nuker yapılandırmaları bicheon serisini bırakmalı yani sadece 30 a getirip öle kalmalı çünkü artık 80 lv de fln skillere uplama gelmiş yani yeni nuke kasnaalr benim gibi buna dikkat etsin

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
80 skilleri yok. Sadece 1 tane yeni nuke var. Ama max olan skiller uplanabiliyor. Şimdi bot için yeni config lazım. Off uğraş dur

Bütün skillerin upları 90'da bitiyor arkadaşlar güzel olmuş gibi geliyor size ama değildir .Daha çok para kazanmak ve isro'dan daha çok adam çekebilmek için yapıldığına adım gibi eminim. + bu yeni gelen update ile bot skilleride kaymıştır ben şu an 58 lvl heuksal skillini bulamadım skill listesinde..

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Evet. Bot skilleri yok oldu. Benim hiç bir skillim yok botta. Nasıl ayarlayacağım onu da bilmiyorum. Keşke skillere hiç dokunmasaydım.

Arkadaşlar hepimize geçmiş olsun batmış bulunuyoruz yeni Upları sakın ha sakın yapmayın! SAKIN ! ! ! Bot bozulur biz Wax Whine ile gaza gelip alayına verdik. Ve botumuz çalışmamakta! Siz siz olun hiç bişi uplamayın şuan .. :cry: :cry:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ChronicLies demiş ki:
Arkadaşlar hepimize geçmiş olsun batmış bulunuyoruz yeni Upları sakın ha sakın yapmayın! SAKIN ! ! ! Bot bozulur biz Wax Whine ile gaza gelip alayına verdik. Ve botumuz çalışmamakta! Siz siz olun hiç bişi uplamayın şuan .. :cry: :cry:
Aynen 90 lvl olana kadar veya skiller bulunana kadar sakın skill up yapmayın. Biz şu anda çok kötü bir durumdayız. Botta skilleri bulamıyoruz. Aman diyorum. Sakın gaza gelmeyin.

Yukarı Alt