Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Merhaba arkadaslar bu gün internette dolasırken yeni bir bot buldum denedim ve çalışıyor özellikleri ILS bot kadar iyi olmasada güzel ama en önemli yanı stabil olması yani düzgün çalışması ayrıca botta diğer botlara göre eksik yok tek eksik sayılabilcek sey oto login yok onun dısında loop bölümü var ama ben çalıştıramadım oyundayken gerçekten çok hızlı kasıyor ve skilleri akıllıca kullanıyor,ayrıca botta multibotting özelligi yani 1 den fazla bot açıp char kasma özelligi var ve bu özellik bilgisayarı çok kasmadan çalışıyor,Neyse ben daha fazla uzatmadan download linklerine ve anlatıma geçiyim... :)
Download linkleri

Elite Bot v1.4.6

Download :MULTIUPLOAD
Rar Sifresi:www.extraloob.com

Virustotal
Virustotal

Güncellemeler
v1.4.6

- clientless giriş eklendi.
- Işınlamadan sonra pet açılma fix.
- Oto Horse potion fix.
- Added Loader in to bot.
- Hackshield hatası fix.
- Added Multibotting.

Elite Bot v1.4.6'dan Resimler

Anlatım:

1. İndirdiğimiz rar dosyasından botu silkroadın icine atıyoruz ve açıyoruz.

2. Rar dosyasının içindeki loaderi silkroadın içine atıyoruz ve onuda çalıştırıyoruz.

3. Loaderda ip yi 127.0.0.1 olarak bırakıyoruz ve port a 16000 yazıyoruz, her yeni bir bot actıgımızda bu sayıya 5 ekleyin.(Örneğin 2. bota 16005 3. bota 16010 yazın)

4. Loader ayarlarını yaptıktan sonra start butonuna basıyoruz ve oyun acıkdıktan sonra oyuna giriyoruz.

5. Oyuna girdikten sonra botun ayarlarını yapıp baslatabilirsiniz iyi kasılmalar...

Not:Botun sitesi suan yapım asamasındadır hazır oldugunda eklenecektir.

Bot güvenilir değildir. ''Kaspersky'' Taraması. Bu botu biliyorum , ayrıca çalışıyor ama virüslerin zararlı olup olmadığına kanaat getirmek zaman alıyor biraz daha bekleyin . Modlarımız Sabit bir başlıkta yayınlayacaktır zaten zamanı geldiğinde 8)

bu adam benim çarımı soydu gold mold birşey bırakmamş inanmayn birader geçmişe bakarken extraloobdan birşey çıkmaz sağlam site dedim ama böyle puştlarda karışabiliyor sadece burdan bir bot indrmştm diğer gün çar gtti

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt