Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Salı günü oyuna girdim bu salı oyundan update yüzünden çıktım ve charın kasma süresi tam bir dünya rekorudur diyorum var mı daha fazlası görelim 8)

- Resim Silinmiş.

Ps : char bana ait değil bot servisimize bırakılmış bir chardır yoksa nickle uzaktan yakından alakam yoktur makara:

Son düzenleme:
Bencede dünya rekoru varsa daha yüksek görelim 8)

Birde plvl service kasmıyor diyorlar alın adam 160 saat kasmış charı :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Guathema demiş ki:

160 saat harbiden şaka gibi ama ufff stabil sistem bu işte :buddha:

o kasmıyor diyenler pis herifler sadece çamur at izi kalsıncılar onlar pff geçiniz.com

EliteTurk

Aileden
extraloob demiş ki:
Guathema demiş ki:

160 saat harbiden şaka gibi ama ufff stabil sistem bu işte :buddha:

o kasmıyor diyenler pis herifler sadece çamur at izi kalsıncılar onlar pff geçiniz.com
Hizmette sınır tanımıyosun bro bu rekoru egale edicek kimse olmadığını düşünüyorum. 8O :buddha:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yabancı sitelerde paylaşayayım bakayım şunu dünya rekoru olarak varmı daha ötesi görelim 8)

Mopneet

@extra
Şu düzene hastayım. Kocaman L masam var, hayatım boyunca hiç düzenleyemedim şu şekilde.

Dn: Hocam masanın altında hiç kablo görünmüyor, nasıl becerdin onu? ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Mopneet demiş ki:
@extra
Şu düzene hastayım. Kocaman L masam var, hayatım boyunca hiç düzenleyemedim şu şekilde.

Dn: Hocam masanın altında hiç kablo görünmüyor, nasıl becerdin onu? ^^

kasanın arkasında duvara monte ettim modem de duvara monteli sortam pırıl pırıl sorunsuz ve rahat makara:

EnDZoNe demiş ki:
5 günde çok az ex almış :S

salıdan salıya hadi onu geç 160 saat :P ayrıca exp sp derdinde değilim blade char sürünüyor zati nuker olsaydı 2 lvl atlardı wiz olsaydı 3 lvl atlardı :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Shutetsu demiş ki:
benim rekorum 102 saatti utanıyorum kendimden şimdi :D

btw: harbiden yapılmıcak bişe değil, tebrik ediyorum :)

walla yapabilen varsa gelsin konuşsun yoksa yaparım ederimle yürümüyor bu işler bi elektrik git gel yapsa cart ayşe teyze bizde onun da önlemi var ups ahahaha makara:

Jansett demiş ki:
Masaüstü resminde Baykuş mu var ? :mrgreen:

bu plvl leri kendi oynadıgın pc ile mi kasıyoesun bende char bırakıcam ama bakaım bu charı kac levelde aldınız kasmaya başladınız bi bilgi alabirmliylm ona göre kendi charımı değerlendireyim bide bu char kaç aydır kasılıyor kaç level up oldu?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
AciHayat demiş ki:
bu plvl leri kendi oynadıgın pc ile mi kasıyoesun bende char bırakıcam ama bakaım bu charı kac levelde aldınız kasmaya başladınız bi bilgi alabirmliylm ona göre kendi charımı değerlendireyim bide bu char kaç aydır kasılıyor kaç level up oldu?

her char'ın atlayacağı lvl farklıdır kalitesine göre lvl atlar blade zor atlar nuke çabuk atlar böyle bir ton kriter var sana tam yanıt veremem ama şunu derim sen 1 haftada kaç lvl atlatabiliyorsan biz senden +1 fazla atlatırız gördüğün gibi hiç dc yemeden hiç oyundan kopmadan 160 saat kasabilecek başkası varmı bence yok dünya rekorudur bu dünyaaaaaaaaaaaaaaaa :twisted: :lol: :mrgreen:

Ps : kimileri basit gibi görebilir onlara tek birşey diyorum +1 sn fazlasını yapın 1000 silk hediye edeceğim 8)

Yukarı Alt