sikilleride var bu hayvanların ne ıse yarar nasıl kullanılır, itemleride var. sp side????????????????

kaos77 demiş ki:
sikilleride var bu hayvanların ne ıse yarar nasıl kullanılır, itemleride var. sp side????????????????
yani gorundugu sürece itemleri petlere takıyoruz ayriyetten skilleri atak yaparken basılıo ve bufda sana verdigi buf. yani onlarda karakterler gibi sp leride war itemleride war exp leride war :thumbsup:

Peki bu petler sürelimi devil vs gibi, bide 101 lvl üstü köpekleri dönüştürmek için item maldan hangi şişeyi alacaz bu konuda bi yardım edermisiniz, şimdiden teşekkürler!!!

tekbaskan demiş ki:
Peki bu petler sürelimi devil vs gibi, bide 101 lvl üstü köpekleri dönüştürmek için item maldan hangi şişeyi alacaz bu konuda bi yardım edermisiniz, şimdiden teşekkürler!!!
bu petler bildigimiz wolf gibi yani süresi yok ayriyetten 101 üstü kopegini donusturmek icin 130 silke itemi alıp kopegini yeni petlerden yapabilirsin. Yeni pet olduktan sonra Atçıdan petine gore itemlerini alabilirsin.

O itemlerin isimleri ise Potion of Evolution(Magical Type fellows)-----Potion of Evolution(Physical Type Fellows) bunlarla cevirebilirsin ayriyetten ismi yoksa isim koymak istersenizde Naming Scroll bunu kullanabilirsiniz..

bune böyle petin üstüne binecez onun içinde bir silk peti aldık onun içinde bir silk sacmalık diz boyu

Aynen 7 gün 10 silk 30 gün 90 gün diye gidiyor adamlar artık parayı nerden kazancaklarını şaşırdı daral:

beyler hangi şeyi alamam gerek itemi 10 silk aldım burda 2 tane aggresive paketleri var ayrı ayrı ?

Bu pet sistemiyle ilgili acil yardıma ihtiyacım var konu ile ilgili yeteri kadar bilgiye sahip oldugunu düşünen arkadaşlarım bana yardımcı Olabilir mi ?

arkadaşlar peki sizce Wizard için en uygun pet hangisi ve yerden birşey topluyor mu ??? yoksa ek birşey mi satın almak gerek. Ölünce normal canladırma mı kullanılıyor ???

Çok acil cevap verirmisiniz.

Bir şey anlamadım. Benim bir kurdum var (Oyun parasıyla alınan gri kurtlardan) Onu direk arkada hayvanına dönüştürebilir miyim?

yona67 demiş ki:
Bir şey anlamadım. Benim bir kurdum var (Oyun parasıyla alınan gri kurtlardan) Onu direk arkada hayvanına dönüştürebilir miyim?
Arkadaşlar 2 yolla kazanılabilir. :
1. Summon scrolls kullanarak- İsterseniz Eşya Mağazasından bir Fellow summon scroll satın alabilirsiniz.
2. Büyüyen hayvanları geliştirerek- Bir evcil hayvanınızı değiştirmek için, Potion of Evolution kullanarak kasabalardan birindeki bir Ahır NPC ile konuşun.

Yukarı Alt