Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Fenerbahçemiz Avrupa Şampiyonlar Ligi G Grubu son hafta maçında Ukrayna'da Kiev'e konuk oluyor

Kalpler Kiev'de atacak! Fenerbahçemiz UEFA Kupası vizesi arayacak! Futbolda Avrupa'nın en büyük organizasyonu olan Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Fenerbahçe, (G) Grubu'ndaki son maçında deplasmanda Dinamo Kiev ile karşı karşıya geliyor. Valeri Lobanoyskiy Stadı'nda TSİ 21.45'te başlayacak maçı Alman hakem Florian Meyer yönetecek. Meyer'in yardımcılıklarını Carsten Kadach ve Christoph Bornhorst yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Markus Schmidt. Alman hakem Florian Meyer, Fenerbahçemizin geçtiğimiz sene Devler Ligi'nde çeyrek finale kalma mücadelesinde Sevilla ile İstanbul'da oynadığı ve 3-2 kazandığı maçı da yönetmişti.

ARTIK HEDEF UEFA KUPASI!

Avrupa Şampiyonlar Ligi (G) Grubu'ndaki 6. ve son maçında Ukrayna'nın Dinamo Kiev takımına konuk olacak Fenerbahçemizin bu sezonki ''Devler Ligi'' macerası da sona erecek. Şampiyonlar Ligi'nde 1. turda 5. maçlar sonunda gruptan çıkma şansını yitiren Fenerbahçemiz, (G) Grubu'nda 2 puanla son sırada yer alıyor.

Gruptaki ilk maçında deplasmanda Portekiz'in Porto takımına 3-1 yenilip, 2. maçta Kadıköy'de Ukrayna'nın Dinamo Kiev takımıyla 0-0 berabere kalan Fenerbahçemiz, 3. maçında yine sahasında Arsenal karşısında 5-2'lik yenilgiden kurtulamadı. Arsenal ile deplasmanda yaptığı mücadeleden 0-0 beraberlik alan sarı-lacivertlilerimiz, Porto karşısında Kadıköy'de 2-1 yenilerek gruptan çıkma şansını yitirdi.

''Devler Ligi''nde gruptaki 5. maçlar sonunda bir üst tur şansını kaybeden sarı-lacivertlilerimiz, Kiev deplasmanında UEFA Kupası'na katılmak için son şansını kullanacak.

KAZIM ve EMRE YoK

Dinamo Kiev karşısında UEFA Kupası'na katılma şansı arayacak Fenerbahçemizde, Dinamo Kiev maçı kadrosunda sakatlıkları bulunan Semih ve Tümer, Şampiyonlar Ligi için UEFA'ya verilen listede ismi yer almayan Deniz'in yanı sıra hafif sakatlığı olduğu öğrenilen Emre ile Kazım, Burak, Can ve Gürhan bulunmuyor. Ukrayna temsilcisi Dinamo Kiev'de ise kırmızı kart cezalısı Aliyev ve sakatlıkları bulunan El Kaddouri, Ayila Yussuf, Romanchuk, Ninkoviç ve Shatskikh forma giyemeyecek.

Fenerbahçemiz, Avrupa kupalarında 3 kez karşılaştığı Dinamo Kiev'e karşı galibiyet elde edemezken, 1 mağlubiyet, 2 beraberlik aldı. Sarı-lacivertlilerimiz, bu sezon Şampiyonlar Ligi (G) Grubu'ndaki ilk maçta Kadıköy'de 0-0 berabere kaldıkları Dinamo Kiev'e, 2006-2007 sezonunda Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda deplasmanda 3-1 yenilip, İstanbul'da 2-2 berabere kalarak elenmişti.

İsteyince Yenersin ; Sen Zoru Seversin ...

Journalist

Aileden
1)Burası sağda solda denilebilecek bir yer değil Spor Aktüel Bölümü ve herkes seviyeli birşekilde görüşünü belirtebilir :!:

2)Zaten F5'in övündüğü ve başarı saydığı tekbirşey var GS'yi Kadıköyde yenmek :lol:

3)eğer bir konu açıyorsan yorumlara saygı göstermek zorundasın :wink1:

Absence

1)FenerBahçe mize nezamandan beri F5 diyorsunuz? arsenal maçından beri o maçın skoru ne 5-2 size 6s nezamandan beri soyleniyor? 6-0 macından beri Beşiktaşa Sekiztaş nezamandan beri soyleniyor?
Liverpool maçından beri 8-0 peki soruyorum bu maçlarda en az fark kimde 5-2 ile Fenerbahçe de Bu maçlarda kim gol attı? Fenerbahçe Hemde iki tane sadece 3 fark var bunun dalga geçilecek bir yanı olduğunu sanmıyorum.
2)Galatasaray Şampiyonlar ligine katılabildimi ki UEFA ya gidebilmek için yırtınsın

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
kotakot demiş ki:
1)FenerBahçe mize nezamandan beri F5 diyorsunuz? arsenal maçından beri o maçın skoru ne 5-2 size 6s nezamandan beri soyleniyor? 6-0 macından beri Beşiktaşa Sekiztaş nezamandan beri soyleniyor?
Liverpool maçından beri 8-0 peki soruyorum bu maçlarda en az fark kimde 5-2 ile Fenerbahçe de Bu maçlarda kim gol attı? Fenerbahçe Hemde iki tane sadece 3 fark var bunun dalga geçilecek bir yanı olduğunu sanmıyorum.
2)Galatasaray Şampiyonlar ligine katılabildimi ki UEFA ya gidebilmek için yırtınsın
+1907
:thumbsup:

Mojito

Bırakın Meyve veren ağacı taşlarlamış bunlar böle yapsınlar ...
Bunlar böle yaptığında biz daha büyüyeceğiz

Absence

ARK0 demiş ki:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

der geçerim daha F5'in nerden geldiğini bilmiyorlar :mrgreen:

belki şu sözden hatırlarsınız

''6 Atana Babayı 5 Atana Kupayı Veriyorlar.''
Polemiğe girmiyorum Dede ninde dediği gibi :
Mayısta konuşalım :oldie:
O zaman gorucez Babayı Kimin aldığını

ARK0 demiş ki:
1)Burası sağda solda denilebilecek bir yer değil Spor Aktüel Bölümü ve herkes seviyeli birşekilde görüşünü belirtebilir :!:

2)Zaten F5'in övündüğü ve başarı saydığı tekbirşey var GS'yi Kadıköyde yenmek :lol:

Hiç baktınmı en son evinizde ne zaman yendiniz bizi ? sizi heryerde yenmek de beni mutlu ediyor :curtain: .

Mojito

CaN_KsK demiş ki:
ARK0 demiş ki:

Hiç baktınmı en son evinizde ne zaman yendiniz bizi ? sizi heryerde yenmek de beni mutlu ediyor :curtain: .
This is spartan
Harikasın mmuckkk :muck:

Yukarı Alt