1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Yattara bu kez yandı!


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir

  Yattara bu kez yandı!
  Trabzon yönetiminin, sakatlığı sürmesine rağmen izin gününde dinlenmek yerine eğlenmeye gittiği tespit edilen Gineli yıldızı sorguya çekip, yüksek miktarda para cezası vereceği kaydedildi.

  [​IMG]

  Bordo-Mavili ekibin yıldızı İbrahima Yattara’nın başı dertte... Yönetimin, daha önce defalarca disiplin sorunlarıyla gündeme gelen Gineli oyuncuyu bir türlü sakatlığı geçmemesi nedeniyle sorguya çekip, ortaya atılan çeşitli iddialar ve sağlık durumu hakkında bilgi almayı kararlaştırdığı bildirildi. İdarecilerin sakat olmasına karşın izin gününde dinlenmesi gerekirken, eğlence mekanlarını gezdiği tespit edilen Yattara’ya yüksek miktarda bir para cezası vermeyi de gündemine aldığı ifade edildi. Futbol Şubesi Sorumlusu İhsan Alioğlu, Gineli forvet hakkında önemli açıklamalar yaptı.

  ‘Tjikuzu örneği ortada’

  Alioğlu, “Yattara’yla ilgili çeşitli tespitlerimiz var. Bu tür usulsüzlükler tespit edildiğinde futbolcuya iletilir ve ceza talimatnamesi neyi gerektiriyorsa, o yapılır. Biz de kendi tespitlerimizi Yattara’ya iletip savunmasını alacağız. Ardından da gereken neyse yapacağız. Sonuç olarak Yattara şu anda bu takımın oyuncusu ve ondan faydalanmalıyız. Ancak disiplini bozanlar affedilmez. Tjikuzu’ya verilen ceza da bunun bir örneğidir. Şu anda tıbbi sorunları büyük oranda aştık. Ancak teknik heyete göre tam yeterli durumda değil. Yine de karar teknik heyetin. Dolayısıyla Gençlerbirliği maçında oynama ihtimali az. Ancak önümüzdeki haftadan itibaren sahalara dönebilir” ifadesini kullandı.

  ‘Zafer’de sorun sürüyor’

  Zafer Yelen konusuna da değinen İhsan Alioğlu, “Zafer’in bu yıl da geçen sezon olduğu gibi çeşitli sağlık sorunları yaşadığını görüyoruz. Oyuncumuzun kalitesini asla tartışmıyoruz. Ancak sağlık ekibi olarak onunla yakından ilgilenmemize rağmen bir türlü istediğimiz düzeye getiremedik. Zafer de bayram izni için gittiği Almanya’da tanıdığı doktorlara göründü. Biz de sağlık sorunu uzadığı için buna izin verdik. Ancak orada kendisiyle ilgili verilecek kararlar bizim sağlık süzgecimizden geçecek. Futbolcumuz için iyi olan neyse, onu yaparız” açıklamasında bulundu.​
   
 2. Castiela

  Castiela rank8

  Kayıt:
  17 Ocak 2008
  Mesajlar:
  2.378
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Dream

  Sakatken ne diye geziyorsun sen ibrahima :D .. üstelik gece kulüplerinde geziyormuş :D hakkediyor para cezasını :D