Arkadaslar gerçekten bilenler cewaplasın kafam karışık karar wermeliyim
Ben 66LVLe kadar surekli int gittim bu LVLden sora
STR werip gitsem we bicheon skillerini açsam olurmu
Skillerim Cold 63 Ligthing 63 Fire 64 Bicheon 45
Garment Takım Giymekteyim We Ustumdekilerim Full BLue +3
Sizden Yardımlarınızı Bekliyorum Question

Ben Hybrid charları pek beğenmem , pure int char bence daha iyi.
fakat seçim senin , ben avantajlarını falan yazayım.
Sen 2:1 hybride mi ,5:1 hybride mi , yoksa 7:1 hybride mi çevirmek istiyorsun ? 2:1 ise spear kullanmanı tavsiye ederdim fakat bicheonu artırmışsın baya.Hem heuksaldaki hp arttırıcı skilli de avantaj olarak kullanabilirdin.Ama silah seçimin kesinlikle sword olmalı bicheonu o kadar ilerlettiğin için.
Ama illa ki hybride döneceğim diyorsan ve bicheonu da baya ilerletmişsen , 5:1 hybrid + sword/kalkan şeklinde devam et.

Liu

rank8
yok abi cık 70 e kadar 70 den sora wer 80 e kadar str wer 7/1 hybird yap yıkılmaz yıkarsın bıde prodector gıy uffff

5:1 hyırdde 67den sonra strye verılıyor degılmı tam bılgım yok ama yardım lutfen

7.1 hybrird spear yaparsan hiç bir str chara ve 5.1 hybird sword a dayanamazsın.
en sağlam en dayanıklı 5.1 hybird.
ve 65 ten sonra full str devam et.cold u sıfırla.heuksalı 60 yap.12k hp olacaktır ozaman.asla yıkılmazsın. +7 glavie full str bile yıkamaz seni.garantisini veriyorum.

ama yeni avrupa skillerinde galiba cold a mag def.artırıcı zava zingolar gelmiş.onları tam bilmiyorum.
ama tavsiyem 5,1 dir.heuksalda 1078 hp verecek zaten.

Liu

rank8
azrael demiş ki:
7.1 hybrird spear yaparsan hiç bir str chara ve 5.1 hybird sword a dayanamazsın.
ve 65 ten sonra full str devam et.cold u sıfırla.heuksalı 60 yap.12k hp olacaktır ozaman.asla yıkılmazsın. +7 glavie full str bile yıkamaz seni.garantisini veriyorum.

ama yeni avrupa skillerinde galiba cold a mag def.artırıcı zava zingolar gelmiş.onları tam bilmiyorum.
en iyisini sen bılırsın aslında yaptıkları butun charlar hep hybird ya

azrael demiş ki:

kardes bana bu tıp char ss si koyarsan muhtesem olur

full int olsan sen kendini bile yıkamazsın ahuashuasdhuasdhu full int kadar ezik baska bir char tipi yokturr ıyq ıyqq bööö =)

67den snra full str = 5:1 okadar we ewt colda zavazingolar geldi we mukemmel oldu!
bicheonu at ugrasma bile =) hueksal cold light baskada bsy demem aslında derim! =)
cold light hueksal snow shieldle beraber 2dk icinde herkesi yatırısın(sun'sızlar haric=P )
ama benm savnmam cok olsun diosan cold light bicheon oneriorum!
we hueksaldaki hp de 2k oldu 80lvlde Wink obaa :lol: haydi hybridler pvpye km yıkarsa aferin :lol: full intlerde kenara cekilsin cok ayak altında dolasıolar be gden 3-5 mp pota yazık :lol: l0l

arkadaşlar benim char da 5.1 hybird sword/shield yoksa spear mı yoksa bow mu kullanam lütfen yazınn

Hybird degil HYBRID lutfen!!! :mrgreen: Bu 4everpure yorumları yapanlar size ben karsıyım.Nsl kullancanı bilrsen en baba charlar hybrdilerdirrr.5-1 hybrid spear var arkdasta tm 14k hp 16.5 mi ne mpsi var.Normal bir chardan(bow ve blade diom normal olarak) sadece 3.5k az canı var.Snow shield aciyor ve elindeki dandik 72+5 spearla gule oynaya cok pis oynuo.Bunu bi kenarda saklayın bence ama saygım sonsuz.

Yukarı Alt