Elite sro 4 de Basladım wizard karakter acıcam Nasıl Yapılandırmalıyım COk uzun Zamandır Oynamıyorum Bilgilerinizle Aydınlatırsanız sevinirim

Arkadaşım zaten farm yapmak baya bi basit sana anlatacaklarımı uygula emin ol iyi olacak.

1- kolay kasmak istiyor isen ve pvp benim için önemli değil diyor isen uniq. avsıyım dior isen Wiz-Bard kas.

2-Hayır kolay kasmak yerine pvpde kral olmak istiyorum wiz-bard ile 2 saatte 30 lwl olacağıma wiz-cleric ile 2 saatte 20 lwl olurum ve pvpde daha iyi olurum dersin.

3-İkisinide istiyorum hem kolay kasmak hemde pvp de kral olmak istiyor isen sana bol bol bol farm wiz-cleric ve birde oyuna para yatır derim ama bence deymez git isroya yatır daha iyi.

4-İtemlerim sağlam olsun diyor isen bol bol farm yap + paralarda düşecek bi 30 lwle kadar idare et öle sonra 27 lwl mob lardan 700-1000 arası para düşüyo hem farm yaparsın hem exp kasarsın hemde para kasarsın lwlin arttıkca şu lwllerde farm yapmaya bak

30-45-65-75-85-100-110(fullll farm ve uniq avcılığı)

5-Para kasmak istiyor isen şunları uygula meslek seçeceksen ve birde trader var oyunda
*Kolay olsun işim zaman kaybetmiyim charda iyi zaten diyosan Thief
*Zor yoldan macera arıyorum diyor isen trader veya hunter ol

Benden bu kadar gerisi sana kalmış

Yukarı Alt