arkadasLAr oyunu ılk kurmaya caLstıgımda global onlıne luncer e tıkladım ve wın32 uygulamasına uygun deıl dır dıe bı hata olustu ve pc ye format attım bu seferde bu cıkıyo [( Proqram C:WINDOWS\system32\Rundll.exe )]yardımcı olursanız sewınırım oyuna tekrar döndum ..

aga silkroadı tekrar indirmeyi dene yada ekrankrtını güncelle bi çözüm daha var servis pach 1 ve 2 yi yükle öyle dene

Sorununa yanıt bulmadıysan makinadaki visual basic ine bi baktır.Visual basic kendi içinde hata verdiriyor.onu kaldır.makina formatladıktan sonrada geri yükleme. extraokk

Visual basic kurulumunda hata oluşmus visualbasic duzgun calışmıyor olabilir.
Off off olabilirde olabilir o kadar cok hata geliyorki aklıma Confused

qrf demiş ki:
arkadasLAr oyunu ılk kurmaya caLstıgımda global onlıne luncer e tıkladım ve wın32 uygulamasına uygun deıl dır dıe bı hata olustu ve pc ye format attım bu seferde bu cıkıyo [( Proqram C:WINDOWS\system32\Rundll.exe )]yardımcı olursanız sewınırım oyuna tekrar döndum ..
Rundll.exe yi indir googleden yaz çıkar sonra onu system32 nin içine at Ok

grf kardesım Proqram C:WINDOWS\system32\Rundll.exe burda rundll.exe dsosyası yok demek yanı bunu wındows cd sınden aynen yaz arattır eger bulursa bu dosyayı su sekılde yerıne kopyala yapıstır yap Proqram C:WINDOWS\system32\ ıcıne kopyala sorunun gecmesı lazım
2- yol ıse wındows cd nın bozuk bu dosya yok demektır yukleyemedıgıne gore sana tavsıyem yenı bıtane wındovs cd sı bul ve onu kur kesın gecerrrrr hadı kolay gele

Yukarı Alt