Ardaşlar ben full int nukerim 90 da nasıl yapılandıcagıma kadar veremedim sizce sword & shiled bi intci skilleri nasıl ayarlamalıdır 90 da?????????????

Jigsaw

Aileden
Yuh fire'sız nuker mı olur..

Fire 90
Lightning 80
Cold 70
Bicheon 60

Kıyafet bence de Protector.. Ama çok iyi blue lu ve basılıysa yani güzel set olsun. Yapamıyosan Armor..

Jigsaw demiş ki:

Fire 90
Lightning 80
Cold 70
Bicheon 60

Kıyafet bence de Protector.. Ama çok iyi blue lu ve basılıysa yani güzel set olsun. Yapamıyosan Armor..
+1905

bende kendimce bi kac tane yapılandırma çıkardım ama hangisini yapacagıma karar vermedim

1.si Sword+9 & shield+7

Garment-protector :=Full blue +5
SET
Bicheon :90
lytg :90
cold :90
fire :30
Ben böyle yapılandırmayı düşündüm ilk başta ama görünüş olarak fire bufu olmadıgından Vazgeçtim :lol: :lol: ama garmet set giyersem görünüş olarak düzelir diye düşündüm :lolmuch:

2.si ise Sword+9 & shield+7

Garment-protectör:= full blue +5
SET

Fire : 90
bicheon:30
bide böyle düşündüm ama burda full nuke kulanacagım nukeler yavaş oldugundan dolayı Glavie yi kesemiyorum belki 90 acıldıgında nukeler birazdaha hızlı atar ise full nuke ola bilirim
glavie 12.500 k vurmama rağmen yine yatmıyorlar onun icin bi çözüm bulamdım şimdiik sizce ne olmalıyım 2 cisi ise cok az canım olucak block ratiyoda olmadıdan dolayı yine glaciye kesilme sansım yükseliyor ama belki +9 yırtarız peki izin görüşleriniz nedir bu konuda :lolmuch:

Jigsaw demiş ki:

Fire 90
Lightning 80
Cold 70
Bicheon 60

senin degin gibi yaparsan benim kimseyi kesme şansım yok Sad Sad Sad Sad

Jigsaw demiş ki:
Lighttan kıs 2.'de bicheon ver o zaman. Fire hep max olsun.
lyng den kısarsam kosamam onun icin lytg hep yukarda olması lazım lytg heni nukerler gelecek 2 nuke olucak firenin nukesin onun kadar iyi vucagını zanetmiyorum bide mag atagı yükseltinin uplaması var onun icin fire hep geride kalmak zorunda, ya yada full nuke yaparsın bicheona vermezsin, ben karar veremdim ::S

Ray_jovan demiş ki:
bende kendimce bi kac tane yapılandırma çıkardım ama hangisini yapacagıma karar vermedim

1.si Sword+9 & shield+7

Garment-protector :=Full blue +5
SET
Bicheon :90
fire :30
Ben böyle yapılandırmayı düşündüm ilk başta ama görünüş olarak fire bufu olmadıgından Vazgeçtim :lol: :lol: ama garmet set giyersem görünüş olarak düzelir diye düşündüm :lolmuch:

2.si ise Sword+9 & shield+7

Garment-protectör:= full blue +5
SET

Fire : 90
bicheon:30
bide böyle düşündüm ama burda full nuke kulanacagım nukeler yavaş oldugundan dolayı Glavie yi kesemiyorum belki 90 acıldıgında nukeler birazdaha hızlı atar ise full nuke ola bilirim
glavie 12.500 k vurmama rağmen yine yatmıyorlar onun icin bi çözüm bulamdım şimdiik sizce ne olmalıyım 2 cisi ise cok az canım olucak block ratiyoda olmadıdan dolayı yine glaciye kesilme sansım yükseliyor ama belki +9 yırtarız peki izin görüşleriniz nedir bu konuda :lolmuch:
sen kendi cevabini bulmussun :lol:

ben gercegını gördüm light 80 heuksal 80 force 70 cold 70 adam bıde bana farmı bıtırdım dıo bı baktım chara bu ne dedım yav ustunde +1 +2 garm set blue namına bı sey yok force acmıs napcaksa :mrgreen:

Fire 90 olmalidir cunku imbue fire olucak + nukeler + mag defans bufu icin

Light 90 olmalidir cunku mag attack arttiran buff + nukeleri cok saglam + hizli kosma + parryratio + isinlanma + lion shot

Cold 90 olmalidir cunku Phy defans bufu + Snow shield serisi + pasif den gelen defans

Bicheonda 30 olmalidir cunku zaten kalan 30 mastery hicbir ise yaramaz en iyisi bicheon pasifini alip sansimiz warsa biraz daha cok block koymamizi saglar

ama suda war ki bicheon skillerini acmamis (yatir batir) bir nuker pvp de bi str ye nekadar dayanabilir orasida ayri bir soru isareti .bicheon 73 olmasi cok yararli bisey ama diger skillerden kismak gerekir buda artik kisinin kendi tercihine kalmistir :lol:

DampyrE demiş ki:
Zardock demiş ki:
LibLibi demiş ki:
light 90 cold 90 bicheon 90 Cool
ehehu
rezillik olurdu öle bi char fire sız
chara karsi pvp yap ve gör hacim Wink
neresi reziLLik benim charim aynen böyLe..
coLd la süper bir phys. defense full inte fire mag defenseyi saLLa ve fuLL int fire ve lightin arasindaki farki rahat kapatir arti coLd imbuela yakindan pvp yaparsin yani uzakatan light + light nuke sonra arkasindan coldu bir soul spear yatmadiysa arkdasindan bide ghost spear falan filan manyaq oLuyo
insaLLah karsina böyLe char cikar ozaman cakarsin küfteyi extraokk

Ya iyi güzel de nukeci degin char buffları olmadan bi ise yaramaz bu str glavie degil ki coldu kapatasın cok canın var oradan kurtarasın , ama inci hepsini acmak zorunda bence su anda benim m full nukeyim cold 80 fire 80 lytg 80 bicheonuda 60 yaptım oradan hp geliyor 1097 onun icin ama artık öyle bi şansım yok full nuke yaparsam eger str ci glaviye karsı bi defancem kalmaz cold var ama o da o kadar defamde verecegini zannet miyorum ya canın biraz daha fazla olucak yada block ration olucak ama bizde 2 side yok be kardeşim :S:SS:S:S::S:S:S:SS Crying or Very sad Crying or Very sad buradan şu sonuç cıkıyor, str kıral geldi kralda gidecek derim ben keşke str bow açsaydım

Yukarı Alt