26 lwlim 3veya 4 kere sinirden strye verdim sizce 30 lwlde nukeler acılırmı veya hybird olurmu ben ne yapam bu charıı int mi yoksa hybirmi olursa tabi Crying or Very sad

Jigsaw

Aileden
Açılır da o zaman hybrid yapcan napalım kıyafetlerini çıkar ve üstünde hiç bişey yokken buff falan kaç STR ve INT olduğunu söyle C basıp. Sana söylim nasıl yapılandırman gerektiğini.

aloneyoung demiş ki:
26 lwlim 3veya 4 kere sinirden strye verdim sizce 30 lwlde nukeler acılırmı veya hybird olurmu ben ne yapam bu charıı int mi yoksa hybirmi olursa tabi Crying or Very sad
Ewt kesin bisey solemen lzm

şimdi 27 oldum yine inte verdim suan 2100 civarı int 870te str var neyapalım yardımcı olun lütfen

EnDZoNe

onlar int str degil hp ve mp ... bişi olmaz ayrıca sen int e vermeye dewam et o kadarda katı degil bu oyun....

pardon ark. yaa intle stryi soyunmadan vermiştim suan tam olarak bilmiyorum akşam mutlaka yazarım kaç oldugunu şimdiden cok tşkler yardımlarınız için

3 str 75 int gitmişsin o kadar önemseme bence çünkü ilerde kıyafetlerin str int 5 filan olucak pek fazla kafana takma full yapmak için açmışsan int e devam extraokk

sırf bu sebepten dolayı cok degıl 2 hafta once 33 level cahrımı bıraktım 9 stat str verdım elimde +3 sos sword ve +3 shild(blocking +%66) olmasına ragmen aynı levldeki arkdslarımın benden daha cok damage yaptıgı ıcın bıraktım bence sende fazla kafanı yormadan yenı bı char ac ve bu sefer tum statları dıkkatlı ver cunku daha cok ılerlememıssın 1 haftda 27 olursun ama ben bu charı bırakmıcam dıyosan ınt acıgını kapatmak acısından ınt 3 veya int4 +%100 tercihli secmeye bak ancak oyle farkı kapatırsın

Yukarı Alt