yafu botu kurdum ayarları yaptım kasıo gayet ii ama şöle bi durum zöz gonusu

townda satıcıya tıklıyo ama menüden seçip item ekranına geçmiyo menüde öle duruyo...

sildim kurdum ettim ama hala aynı yardım pls headbang2ft9

bunun tek cozumu ve kesin cozumu ekran ayarları ile ilgili
normal pc de cozunurluk 1024*768 ise atıyorum
oyundaki cozunurluk de aynısı olmalı
bunu yaptıktan sonra stop training ve ardından autotraining de calışmaya tekrar baslar ve sorunsuzdur^^

kesin olması lazım bu yaraları duzelttikten sonra bir return scroll cekip autoinite acıksa pt ye onu da kapatmanı oneririm

hihi merak etme 1 senedir bot kullanıyorum devamlı olarak :lol: auto invite = ban headbang2ft9

bu tür bi problemle karşılaşmamıştım hiç...antalyaya botu yaydım öğrettim sattım ettim...bi çok problemi çözdüm zamanında bunuda çözünürlükten çözdüm ama şimdi kitlendim...

ancak kanımca bunuda çözdüm vistadan olabilir die düşünüyorum...hala hiç bişey vista yı tam desteklemiyo...

bende bi leptop aldım denyolar driverları sadece vistaya kurulur yapmış xp kullanamıyorum kaldıkmı vistaya pff problemler sıra sıra hiç bişi düzgün çalışmıyo...

vista = problem kullanmayın derim Evil or Very Mad

heh vista desene vista ile bot aynı anda calısmıyor hemen wxp pls^^

yok nen bot çalışıyo bi güzel kasıo botum benem emme alışveriş nein yapmıor :lol:

ayrıca dedem gibisinden xp kuramıoram leptopun dvd leri öle bi şetmişlerki sadece vistaya driver kuruluyo uhdusd allah cezalarını verecenk headbang2ft9

çif çekirdenk amd işlemçi - 2 gb ram - 160 gb hdd- 128mb gf 7900 ekran kartı - 15.4" ekran fujitsu simens lepintop...

bırakcamı sanmam ama pc ciyi piskoya bağladıcam bul lem xp ye göre dırayvır diye :lol:

lastturk_ demiş ki:
çif çekirdenk amd işlemçi - 2 gb ram - 160 gb hdd- 128mb gf 7900 ekran kartı - 15.4" ekran fujitsu simens lepintop...

bırakcamı sanmam ama pc ciyi piskoya bağladıcam bul lem xp ye göre dırayvır diye :lol:
işlev gormedikten sonra ne etcen hmm

_AvRiL_ demiş ki:
lastturk_ demiş ki:

işlev gormedikten sonra ne etcen hmm

hmm = ??? nen det yedirtmem lepintobumu sana kış kış :mrgreen:

toplama mı yoksa sıfır mı? bir de fiyat pls bi lap top zamanı geldi benim de be yaw

Bende xp yüklü ve dediğiniz herşeyide yaptım. Ama gene alışveriş yapmıyor. Oyunu 2-3 defa kurdum botu başka yerden indirdim gene aynı.Xp de yeni kurdum, bütün updateleri yaptım gene yemedi. Orjinal kullanıyorum cracklide değil. Bir sürü forum sitesine baktım hala çözebilmiş değilim. Az kaldı sıyıracam kafayı, yardım edecek biri yok mu?

cucuk demiş ki:
Bende xp yüklü ve dediğiniz herşeyide yaptım. Ama gene alışveriş yapmıyor. Oyunu 2-3 defa kurdum botu başka yerden indirdim gene aynı.Xp de yeni kurdum, bütün updateleri yaptım gene yemedi. Orjinal kullanıyorum cracklide değil. Bir sürü forum sitesine baktım hala çözebilmiş değilim. Az kaldı sıyıracam kafayı, yardım edecek biri yok mu?

ayarlarını bi kontrol et istersen auto attack bölümünde loop all die bi ayar var onu işaretlemen lazım...yoksa townda bişi yapmas...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

_AvRiL_ demiş ki:
toplama mı yoksa sıfır mı? bir de fiyat pls bi lap top zamanı geldi benim de be yaw
sıfır aldım çif çekirdenk amd işlemçi - 2 gb ram - 160 gb hdd- 128mb gf 7900 ekran kartı - 15.4" ekran fujitsu simens lepintop...

1.453 ytl peşin ödeme 1390 ytl

Yukarı Alt