arkadaslar pacific serverinde FeVkULaDe isimli char ferry kopruden geçerken az aşşa indi..sonra takıldı.pc reset attık falan oyuna girior.daha kan bile gelmeden dc.kıpırdatmaya vakit bile olmuyor..nedendir?ne yapılması gerekir Question

BaTTeRST_

Bilgiliyim
oyuna girersen return scrolla kurtulursun
girmedende adamını tıkla delete yap ertesi gün adamı kaldır bende de aynısı olmuştu bu şekilde kurtuldum. extraokk
(yani adamı bi gün oturt.)

inş gece deniycem..char bnmde deil arkadasın o da yaza kadar yok lütfen halledin dedii..çok garip bi durum Neutral Neutral

Morwena

Buralıyım
Charını başka Pc den açmayı dene bir ben öyle düzelmiştim İlk taklamakan açıldığında :lolmuch:

delete deyip oturtuyorsun demişsin ya 7 gun sure tanınıyor delete emrini geri alma var mı?

s.a beyler...Olmıcak ısler hep basıma gelıo char kopru altında kaldı Shocked delircem..zaten yaza kadar chara gıremıcem unıv yuzunden..su an charı GoNDoL kasıo..oda saolsun kopru altında kasıo :mrgreen: Yardımlarınızı beklıoruz..bu konu hakkında bılgısı olan varsa lutfen yazsın napmamız lazım?

Arkadasım Bak Cok Guzel Bi yontem gostercem Sanao koprunun altına yanlardan dusuluyo bugun denedım bı tane Ezıq char acıp yanlardan tak dıye alta dogru ınıyor Yanlardan yukarı dogru mausu hızlı ca oyuna gırerken oynat ... belkı yardımcı olmusumdur...

BaTTeRST_

Bilgiliyim
Rihanna demiş ki:
BaTTeRST demiş ki:
a.s
return scrool varsa onu kullan yoksa silkle sattın al
ark ım 3 saniye geçmeden dc oluyor hp mp bile gelmiyor DC
yok hacım ben sana demedim başka bi ark takıldım çıkamıom dedi onun için dedim ben
sen ıd yaz gir
adam select bölümü gelince adamı seç delete yap ertesi gün adamı tektat seç bu sefer ayağa kaldır adamı

Yukarı Alt