Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
quaresma demiş ki:
çok iyi bi yapılandırma neden dersen

huksel :60 yaparak 1 k dan fazla HP kazanıyorsun hybırd yapıp str vermene gerek kalmıyor
bircion: max atatck yaparsın comcolar batırlar off offf
cold: int sin zaten mag def. lazım degil phy lazım cold 80 ile açıgı kapatırsın bide pro giyerse offf
ligth: el yakması ligtj olmalı mag atatck bafın var parry var koşma vs. güzell olur 80

FİRE: eksiklik yaparmı dersen YAPMAZ ÇÜNKÜ int sin mag def. lazım degil phu lazım oda cold da var firede yok phy attack ada ihtiaycın yok MAG damaga atıyosun FİRE ÖNEM YAPMAZ.
gülesim geldi sen mastery i sadece bufflar olarak değerlendiriyosun sanırım 43 lvlnuke ü olmadan adam inmez ama sen istediğin gibi yapılandır senle tartışmıcam

tam full int char yapılandırması bu fire dusunmemene sevındım cunku nuker charlara pek bı artısı olmuyor dual weapon olayıda pys. damagelerın acısından weapon degıstrdgnde cok ısıne yarıycak devam

kişilik farkı burdan belli oluyor desem???
macrocheck demiş ki:
quaresma demiş ki:

huksel :60 yaparak 1 k dan fazla HP kazanıyorsun hybırd yapıp str vermene gerek kalmıyor
cold: int sin zaten mag def. lazım degil phy lazım cold 80 ile açıgı kapatırsın bide pro giyerse offf
ligth: el yakması ligtj olmalı mag atatck bafın var parry var koşma vs. güzell olur 80

FİRE: eksiklik yaparmı dersen YAPMAZ ÇÜNKÜ int sin mag def. lazım degil phu lazım oda cold da var firede yok phy attack ada ihtiaycın yok MAG damaga atıyosun FİRE ÖNEM YAPMAZ.
gülesim geldi sen mastery i sadece bufflar olarak değerlendiriyosun sanırım 43 lvlnuke ü olmadan adam inmez ama sen istediğin gibi yapılandır senle tartışmıcam
buna bak bide alttakine

SKYWALKER demiş ki:
tam full int char yapılandırması bu fire dusunmemene sevındım cunku nuker charlara pek bı artısı olmuyor dual weapon olayıda pys. damagelerın acısından weapon degıstrdgnde cok ısıne yarıycak devam
hey allahım bana sabır ihsan eyleeee AMİN Evil or Very Mad Evil or Very Mad

estergon_35 demiş ki:
macrocheck demiş ki:
quaresma demiş ki:

buna bak bide alttakine

SKYWALKER demiş ki:
mucX mucX AMİİNN mucX mucX

bir şey dikkatimi çekti bu konuyu incelerken.

estergon_35 ve quaresma aynı kişi. Kendi konusunu pekiştirmek için böyle bir konu açmış.

KANIT
estergon_35 demiş ki:
COLD: 80 LİGTH:80 BİRCİON:80 HUKSEL :60

FULL İNT OLUCAK BU YAPILANDIRMA NASIL ANLAYAN LAR CVP YAZSIN ANLAMAYANLAR KONUYU DEGİŞTİRMESSE SEVİNİRİM....
quaresma demiş ki:
arkdaşlar full itn char yapılandırıyorum düşüncem şu;

Skiller:bircion: 80 cold:80 ligth:80 hulkel:60

hybırd yapsaydım mag balanceden kaybetip HP den kazanıcaktım
ama böyle olursa hem mag balance kazanıp hem HP den kaybetmmemiş olucam sizce nasıl yapılandırmam
Altını çizdiğim yerlere dikkatli bakın bi benzerlik görüyor musunuz?

kardeşim siteyi iyice baştan sona tarasan bircion ve huksel yazan çok kişi vardır işim gücüm yok
kendi konuma kendimmi mesaj yazdıgımı söylüyosun ne gerek var ki düşüncem bu nediyonuz derim ögrenecegimi ögrenirim bu kadar basitt

benimle aynı yapılandırmayı hayal eden tek ben yokum :?!!! aynı yazıyı yazanda ben yokum :?!!!

estergon_35 demiş ki:
macrocheck demiş ki:
quaresma demiş ki:

buna bak bide alttakine

SKYWALKER demiş ki:

ezik qarisma :lol: IP leri aynıdır bence yada proxy sitelerinden giriyosunuz ben ilk konuya baktığımda dikkatimi çekti o olay

sen öyle yap kardeşim ama kimsenin kişiliğine laf edemezsin oradan al sen 800 hp bakalım ne kadar işine yarıcak 43 nuke ü olmadan full int çar yapılandır hey Allah'ım ya

evet burada kişilik farkı ortaya çıkıyo çift account alıp yağ gibi üste çıkmaya çalışma ki sen kişiliği bi çar yapılandırması ile değerlendirecek kadar aciz birisin

A.T.P demiş ki:
bir şey dikkatimi çekti bu konuyu incelerken.

estergon_35 ve quaresma aynı kişi. Kendi konusunu pekiştirmek için böyle bir konu açmış.

KANIT
estergon_35 demiş ki:
COLD: 80 LİGTH:80 BİRCİON:80 HUKSEL :60

FULL İNT OLUCAK BU YAPILANDIRMA NASIL ANLAYAN LAR CVP YAZSIN ANLAMAYANLAR KONUYU DEGİŞTİRMESSE SEVİNİRİM....
quaresma demiş ki:
arkdaşlar full itn char yapılandırıyorum düşüncem şu;

Skiller:bircion: 80 cold:80 ligth:80 hulkel:60

hybırd yapsaydım mag balanceden kaybetip HP den kazanıcaktım
ama böyle olursa hem mag balance kazanıp hem HP den kaybetmmemiş olucam sizce nasıl yapılandırmam
Altını çizdiğim yerlere dikkatli bakın bi benzerlik görüyor musunuz?
ben ilk baktığımda farkettim de rezil olmasın diye ses çıkarmadım ilk cevapta da o kilitli kounuyu verdim farkındaysan

quaresma demiş ki:
sro ögren gel 60 lvl hulksel kaç HP veriyo bi ögren
mumun yatsıya kadar yandı bişi demiyorum o senin yapılandırman ama başka account alıp tanımadığın insanlara karaktersiz demek sana değil kimseye yakışmıyor.Bütün cevapların fevri kilitlenen konun yerine başka bi konu açıp kendi kendine cevap yazman da cabası.... sen o çarı yap ne edersen et umrumda değil.... ama millete diğer konunda yaptığın gibi yapılandırmam nasıl diyip moduna üyesine sen sus sana bişi mi dokundu vs diyemezsin... forum adabını forumda durdukça insanlar öğrenir diye düşünüyodum ki öğrenemeyenler oluyomuş... kolay gelsin ne diyim yap da gör full int bi çarda fire ı tamamen silmk imkansız... bunun eksikliğini 80 yapınca bu çarı göreceksin

sen bana iftira atıp 2 accont ile konuşuyosun dersen bende sana istedigimi derim çocuk muhabbeti yapmayalım benim konu da istedigim bilgileri aldım ve sonradan sayende kilitlendi

dana ne diyon ben konumu açtım yorum aldım bitti bunu neden açayım hangi mantıga sıgar?

quaresma demiş ki:
sen bana iftira atıp 2 accont ile konuşuyosun dersen bende sana istedigimi derim çocuk muhabbeti yapmayalım benim konu da istedigim bilgileri aldım ve sonradan sayende kilitlendi

dana ne diyon ben konumu açtım yorum aldım bitti bunu neden açayım hangi mantıga sıgar?
çocuk muabbeti yapmayalım diyosun o zaman düzgünce konuş konuyu bidaha oku kim ters ters cevaplar vermiş kimden dolayı kilitlenmiş kim horozlanıyo o konuda.

konu benim konum yorumunu yaparsın susar ın ama sn zıtlaşırsın bn zıtlaşırım çorba olur konular nyse kirlilik olmasın son mjım bu

Bak Bilader Gerçek Yapılandırma Şudur ADam Gibi Bir Char Istiosan Bunu Kasıcaksın Denedim Biliyorum

Cold=90
Light=90
Bicheon(bircion :lol:)=90
fire=30

Garment Giyiceksin Coldla Hp Açığını KApatıcaksın
Lightning mi nie light fireye versem daa ii deil mi dersen
Lightsiz Fireyi Napcan Piercingsiz NUke Atsan kaç yazcak ki
Cold mu o ne ya dicen Coldsuz seni yasatırlar mı sanıon bu yapılandırmayı yap tmm bitsin shieldin de olcak ooh miss

Yukarı Alt