Botu Aldım......
En fazla 15 saat kullandım Kalan Krediye Baktım 110 krediden 75 kredi kalmıs..

botunuzu internet cafelerden alıyorsanız ve aldığınız adam sizin bot ID/Pw biliyorsa sizden habersiz kredilerinizi kullanbilir. Dikkatli olun.kimseye id/pw vermeyin. Exclamation

Ben Bu gün arastırdım Oyuna girme 2 kredi Çıkmadı 1 kredi harcıyomus doğrumu??

eet bende charı 6 saat kasmıstım kasmadan önce baktıgımda 110 credi vardı daha sonra baktıgımda 102 credi kalmıstı bazen isro credi fazla yiyor :lolmuch:

ßy_Musallat demiş ki:
boyle birsey kesinlikle yok yani en azindan bnm bildigim kadriyla yok cok sacma bisey 2 saat kasinca 1 kredi gier lakin isro bazen fazLa kredi yiyor yada dengesizlikler olabliyor parayla rezill oluoruz ama el mahkum perde

ghostly demiş ki:
ßy_Musallat demiş ki:
boyle birsey kesinlikle yok yani en azindan bnm bildigim kadriyla yok cok sacma bisey 2 saat kasinca 1 kredi gier lakin isro bazen fazLa kredi yiyor yada dengesizlikler olabliyor parayla rezill oluoruz ama el mahkum perde
Oyuna botla girdiğiniz anda bot süreniz işlemeye başlar. siz DC olursanız 1 krediniz gider.Her oyuna girdiğinizde bu işlem tekrarlanır.Oyuna girdiğinizde 1 krediniz düşer ve 2 saat sonra yine 1 kredi düşer.Eğer siz bu 2 saatlik dilim süresinde DC olursanız 1 krediniz gitmiş olur.Yani ne kadar geç DC o kadar iyi...

Yukarı Alt