Beijo

Bilgiliyim
şu yorumlara bak yaw sizin full sun charınız soyulsa neler yaparsınız acaba... 8O

iyi olmuş. bende olmadıgı için sorun yok OsmanGelincik kardeşimin dedigi gibi küfür ederim gecer girder oyun için üzülmeye degmez

Absence

Ya adam onu kimbilir nasıl yaptı birisi para harcayarak ole bişi yapmaz zaten (akıl sağlığı yerinde olan birisi)

katılıyorum ben olsam sun u topladıgım goldlarla alırım veya Düşerse giyerim YTL ile hiçbir şekilde sun almam daha pahalı oluyor zannımca

Adam 90 acıldaktan 1 hafta sonra felan heralde 750$ bastırıp sun sword almıstır belki zengindir zaten carı gene full sun yapmıs :D

Adam İçin Pek Sorun Olmamıs Heralde Yine Sun Seti Dizmiş Ama yinede +10ların yerini alamaz..

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
OsmanGelincik demiş ki:
Beijo demiş ki:
şu yorumlara bak yaw sizin full sun charınız soyulsa neler yaparsınız acaba... 8O
olmadıgından dolayı sorun yok :)

Olsa Bile Üzülmem Küfür Ederim Geçer
ProAnqeLLs demiş ki:
iyi olmuş. bende olmadıgı için sorun yok OsmanGelincik kardeşimin dedigi gibi küfür ederim gecer girder oyun için üzülmeye degmez
Yazık. Bu zihniyette olanlara yazık. Daha ne diyeyim? Başkası sizden üstün diye ona özeniyor olabilirsiniz. Ama char onun charı. O soyulsun diye gün sayıyormuşsunuz. Kim bilir adam ne kadar emek harcamıştır o chara?

Fre3sTyLe demiş ki:
Gerçekten İyi Olmuş Diyenlere Acıyorum..Adam Sonuçta Emek Vermiş...Yaptığınız Ayıp Vallahi... :oops:
Sana katılıyorum iyi olmuuş diyenlere bunlar olsa sadece kfr etmekle kalmazlar herşeyi yaparlar

adam niye bir daha sun set alsın ki.. diğer adamına (_SuperStars_) aktardı :wink1: bir de _wazzup_ dakiler _SuperStars_ guildindeler. bandit fw yi aldılar. _wazzup_ unionu da jangan fw ye saldırıyor.. anlayacağınız kaybolan birşey yok :)

Yukarı Alt