Oyuna girer girmez Devil Spritimi aldım görüntüsü ve özellikleri harika:)
Buyrun ssler meraklılarına:)
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Özellikleri Normal sadece dress takılı iken %15 hp / mp arttırıyor.
Skill bastığınızda yani Devil e dönüştüğünüzde %20 dmg %20 def %20 moving speed geliyor...
Bu özellikler %25 hp/mp artışa , %30 dmg %20 def %25 speed e kadar çıkarılıyor ama nasıl çıkarılacağını daha çözemedim birde dressler 3 renk , Sarı , Kırmızı ve Mavi Söylentilere göre Akşam saat 10 dan sonra 3 dress renkleri kapışabilecek yani savaş olacak kazananın ne alacağını veya savaşın nasıl olacagını bilmiyorum bildiklerim şimdilik bunlar...
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ya bu kıyafetle kasılımu silahı alabılıonmu elıne onuda merak edıyorum gÖsterirmisin bi :D

insan aç olurda bu kadar olur anca bi kıyafet çıkardı oda 1 aydan sonra geri silkle alıyon ben almıcam öle oldugu iiçin sro kumarı geçti artık:^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
28günlük 150 silk süresi bitince aynı pet gibi 50 silk ödeyip süresini uzatıyorsunuz.

Ps : faktır ayıp bu yaptığın bende alacağım oyuna girmedim daha bekleseydin keşke beni ne renk aldın kırmızı ile mor arasında kararsız kaldım bende :D

Hacı rengine göre savaşlar olucakmış sanırım ben kırmızı aldım mor lacivert duruyor bu arada:D

goldu yok harcamaya
silki yok pre almaya
botu yok adamı kasmaya

sen kak git deviles al utanmaz bi immortal bile almadın bana gelmiş bide reklam yapıyo terbiyesiz faktir :mrgreen: :mrgreen:

oyun tamamen silk üzene kurulu hale geldi...silkin yoksa noobsun. oyun, kendini yavaş yavaş kendini soğutmaya başlattı çok fazla müşteri kaybeder yakındır

Yukarı Alt