Pennywise demiş ki:
_AvRiL_ demiş ki:
bugun savasta lvl 60 cleric bir elemana buff verdi 27 str 25 int ne ise işte mag bal %123 dedi?ne iş
S/S player a vermiştir adamın balance zaten 115% ti heralde buff verince 123% oldu işte Wink
heh aynen benim ohy bal ı da %114 e cıkardı ^^ bu arada

spear cıda 113 mag balance sworda da ise %114 oluyor shield olgudundan dolayı sana orda bi tane eropa charı buff basmıs ama bukadar olcagını zanetmiyorum . bence resimde de oynama var. Bi ara charın ss leri bi koyda bakalım tum herseyini {item ve skill lerini} bi bakalım

ve sana arkadan buff basan eropa charı kac lv olgunuda yazarsan sevinirim

kardeş ben okan valla bu çarı yatırana helal olsun valla ne diyim ben posedion dayım neyse herkes kendine iyi baksın

A

Anonymous

Guest
olcak simdilik daha ias lvl i ama aynı yapılandırma bayada para var tablet basarıs sosun alırıs

spaer takmanin avantajlarida war dezavantajlarida

hybird spear weya giysilerinin + lari 5 den yuksekse pure int karsisindaki bi glavieyi gercekten cok zor durumlara sokabilir

pure int yede cok yuksek damageler wurdugu icin ilk wuran alir gibime geliyo

ama dezavantajida su okcu weya blade karsisinda hic sansi yoktur spear takanin Wink ozeliikle bladelere cok guzel yatiyolar sun+7 spearli pure int Terminator bilirler alexanderdekiler bu adami ben 30 saniyede oldurdum ne sunum warrrrrrrr ne bisi :lol:

ama pure int we spear takan bol bol olmeye alismalidir nolursa olsn :lol:

boo

rank8
eger oyunda donuna kadar sun olabiliosan (takilarin vs)
oyunda en fazla vuran char olcaksin
o da chineselerde spear europe ta wizard bu kadar basit

ama tabi full sun deilsen spear yerine sword daha ii bence

EXC123 demiş ki:
charin attacki we balancesi nekadar guzel olsada bu phy defansla pvp de 2 saniyede yatmasi garanti :lol:

alexanderdeyse bu char beklerim acaba kac wurusta olcek 2 mi 3 mu :lol:
hiçbir str glaviere yattıgını börmedim puhaha :lol: ama 2 tarafta zerksiz gelicek xD

GENEL Bi Açıklama yapaym.

Lv54 Cleric 23STR 22INT 300phy 500mag def. bastı.

755 bloody snake storm bende buff war sonuc bu...

charın özellikleri...

Cold60 içerik max (pasif 60)
Light Fire Heuksal 72 içerik max. (pasifler 70te)

ayrıca Garmentler Hepsi +5 == INT5 STR5 HP400 MP400 parry%30+ Dura%80+ Steady
elbise statları = phy%40+ mag%40+ parry%40+

o defans bence çok normal arkadaslar ayrıca resimde hiçbir oynama yok anlattıgm gibi herşey xD
:?!!! :?!!!

RaPLeX demiş ki:
EXC123 demiş ki:
charin attacki we balancesi nekadar guzel olsada bu phy defansla pvp de 2 saniyede yatmasi garanti :lol:

hiçbir str glaviere yattıgını börmedim puhaha :lol: ama 2 tarafta zerksiz gelicek xD
adam sana dunya kadar buff wermis bukadar bufu kim alsa yatmaz tabi

ama o bufflar olmadan garment giyen bi spearli int den kolay olen baska bi char yoktur oyunda :lol: alexanderde garment giyen 80 lvl int warsa we spear takiyosa gelsn pvp ye video cekelim canli canli gorun nasil 2 wurusta oluyolar :lol:

bi adam ne kadar saglam olursa olsun arkasıda saglam olucak :lol: Lv50 Clerici taktımmı arkama kimse alamaz benii xD

Excrea demiş ki:

Defasnsı Felan Güzel Hp Side ii Çar İnt 20 k olamas ya Hp si ...!

PvP De Nadir Yatar Ama İlk O Vurusa Yatan Karakter Dc Yer :lol:

adam diyor cleric ile bufflanmış diye kaç lwldi o cleric merak ettim bana biri str int buff vermişti bunun kadar yüksek degildi ama mag%114 olmuştu:D :lol:

Yukarı Alt